ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool

קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים

קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
רכיבה על אופניים זוכה לפריחה רבה בשנים האחרונות, בין השאר הודות למדיניות ממשלתית המעודדת פיתוח תשתיות ותיירות אופניים בארץ. תכנון ובנייה של שבילי אופניים נבנים על ידי גופים רבים, ובכלל זה רשויות מקומיות, רשות הטבע והגנים, וקק"ל. דבר זה מביא לביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים, בעלי הידע הדרוש לשם תכנון, בנייה ותחזוקה של שבילי אופניים.

קהל היעד - קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים
כל מי שמבקש לעסוק במקצוע ייחודי ובלתי שגרתי, ובכלל זה קבלני פיתוח, אדריכלים ומהנדסים, חובבי רכיבה על אופני שטח, מדריכי אופניים, מנהלי ורכזי ספורט תיירות פיתוח והנדסה של ועדות מקומיות ברשויות מקומיות, יזמי תיירות, ואנשי מקצוע אשר מבקשים לרכוש ידע עדכני על מנת להתקדם מבחינה מקצועית.

קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. הפן התיאורטי כולל שיעורים בנושא עיצוב שבילים, ניווט והיכרות עם גופים שונים, ואילו הפן המעשי כולל סדנאות שטח בנושאי דיגול, תנאי יעד, סימון, ועוד.

אפשרויות תעסוקה - קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים
בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון גופים אשר עוסקים בפיתוח של תשתיות לתיירות אופניים, ובכלל זה רשות הטבע והגנים, עמותות תיירות, קק"ל, ורשות הטבע והגנים.

קורס מתכנני ובוני שבילי אופניים - תעודת סיום
מי שסיים את הקורס ועמד בהצלחה בכל הדרישות, זכאי לתעודת "מתכנן ובונה שבילי אופניים" מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?