ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool

קורס מדריכי טיולים לחו"ל

קורס מדריכי טיולים לחו"ל של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכי טיולים לחו"ל - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
הדרכת טיולים בחו"ל הוא מקצוע מבוקש, המצריך ידע והכשרה נרחבים. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס ייחודי, המקנה כלים ארגוניים מתקדמים לשם הנהגה איכותית של קבוצה בחו"ל. מטרה נוספת של הקורס היא הענקת ידע, התמצאות והכרה, של יעדים ואתרי תיירות מרכזיים בעולם.

קהל היעד - קורס מדריכי טיולים לחו"ל
כל מי שמבקש לעסוק במקצוע ייחודי ובלתי שגרתי, הכולל גם העצמה אישית, ובכלל זה מורים, מנהלים, מאמנים, ראשי משלחות, ומדריכים. קהל יעד נוסף של הקורס הוא הציבור הרחב, אשר מעוניין להשתלב בתחום.

קורס מדריכי טיולים לחו"ל - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, וכוללת קשת רחבה של נושאים. תקשורת בין אישית, קריאת מפות, שירותי נסיעות ותיירות, אקלים, מרכיבים פסיכולוגיים וחברתיים בהדרכת קבוצה, גיאוגרפיה, תכנון וארגון טיולים, דתות, לינה והסעדה, אמנות ואדריכלות הם רק חלק מנושאי הלימוד. חלק מהותי של תוכנית הלימודים כולל סיורים בארץ, ואף טיול סטאז' במחו"ל.

אפשרויות תעסוקה - קורס מדריכי טיולים לחו"ל
בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון חברות נסיעות מובילות, ולבוגרים מתאימים אף תוצע עבודה במסגרת חברת ארקיע אינטרנשיונל.

קורס מדריכי טיולים לחו"ל - תעודת סיום
מי שסיים את הקורס ועמד בהצלחה בכל הדרישות, זכאי לתעודת "מדריך טיולים לחו"ל" מטעם המכללה האקדמית בווינגיט וחברת ארקיע אינטרנשיונל בע"מ.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?