ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool

קורס מדריכים לניווט ספורטיבי

קורס מדריכים לניווט ספורטיבי של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכים לניווט ספורטיבי - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
ניווט ספורטיבי הוא ספורט עממי תחרותי, המשלב בין ריצת שטח וניווט באמצעות מצפן ומפה. על מנת להצליח בענף זה יש צורך בכושר גופני גבוה וביכולת ניווט טובה, תוך שילוב עם קבלת החלטות מהירה ונכונה תחת מאמץ. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס ייחודי, המעניק את הכלים הנחוצים לשם הקמת מועדונים וחוגים למבוגרים ולנוער, לארגן ולהפעיל אירועים, להדריך בבתי ספר, ולאמן נבחרות וקבוצות לקראת תחרויות בתחום הניווט הספורטיבי.

קהל היעד - קורס מדריכים לניווט ספורטיבי
כל מי שמבקש לעסוק במקצוע ייחודי ובלתי שגרתי, ובכלל זה מי שעוסק בענף הניווט הספורטיבי, ומי שמבקש להשתלב בו.

קורס מדריכים לניווט ספורטיבי - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. הפן התיאורטי כולל שיעורים ארגון אירועי ניווט, לימוד ואימון בסוגי ניווט, טופוגרפיה ומיפוי, הכרת סוגי מפות, טכניקות ניווט, משחקי ניווט לילדים, הכנת מערכי שיעור ואימון מדריך, שימוש במצפן, תקנון הניווט הספורטיבי ועוד. החלק המעשי של הלימודים כולל תרגול מעשי בשטח, וכן הכנת מערכי שיעור והדרכה בפועל.

אפשרויות תעסוקה - קורס מדריכים לניווט ספורטיבי
לאחר סיום הלימודים, ניתן להשתלב בהדרכה של קבוצות ויחידים בניווט ספורטיבי, במגוון ספורטיבי. בתי ספר, מועדוני נוער, מועצות מקומיות, ליגת הניווט המחוזית והארצית ומשרד הבריאות הן רק חלק מהאפשרויות.

קורס מדריכים לניווט ספורטיבי - תעודת סיום
מי שסיים את הקורס ועמד בהצלחה בכל הדרישות, זכאי לתעודת "מדריך לניווט ספורטיבי" מטעם המכללה האקדמית בוינגייט. הקורס והתעודה מאושרים על ידי רשות הספורט על פי חוק הספורט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?