ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool

קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה

קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
ירי בכלי סימולציה ומשחקי מלחמה מתפתחים במהירות בארץ ובעולם, הן כחלק מתוכנית ההכשרה והאימון של גופים ביטחוניים, והן כפעילות פנאי ספורטיבית ואתגרית. יתרון נוסף של משחקים אלו הוא יכולותיהם בסיוע לשיפור מיומנויות של עבודה קבוצתית וחשיבה אסטרטגית, וכן יכולות אישיות דוגמת יכולות חשיבה, התמודדות עם קשיים, ריכוז ואומץ. בנוסף, הענף משמש גם לשיפור הכושר הגופני, ואף לשם העצמה אישית וקבוצתית.

קהל היעד - קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה
כל מי שמבקש לעסוק במקצוע ייחודי ובלתי שגרתי, להדריך ולארגן אירועים הכוללים משחקי לוחמה וירי בכלי סימולציה, למעוניינים לפתח יזמות עסקית בתחום, וכן בעלי חברות או עסקים בתחום. חשוב לציין כי בוגרי יחידות לוחמות בצה"ל או במג"ב זוכים לעדיפות בעת הקבלה לקורס.

קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו מיומנויות מעשיות בתחום ההדרכה, ניהול והפעלה של קבוצות, תוך היכרות והתנסות עם משחקי לוחמה שונים. מתודיקה של הדרכה, פעילויות ושיטות עבודה במתחמי לוחמה מסוגים שונים, רכישה ושיפור של מיומנות בשימוש בכלי ירי סימולציה מסוגים, התמצאות במרחב, רובי אינפרא אדום, פעילות להעצמה אישית וקבוצתית, שדאות והישרדות, הכרת ציוד המיגון והוראות הבטיחות, הגשת עזרה ראשונה ותקשורת בין אישית הם רק חלק מהנושאים הנלמדים בקורס.

אפשרויות תעסוקה - קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה
לאחר סיום הלימודים, ניתן להדריך ולארגן פעילויות מגוונות, ולעבוד עם קהלים מגוונים דוגמת ילדים, בני נוער ומבוגרים.

קורס מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה - תעודת סיום
מי שסיים את הקורס ועמד בהצלחה בכל הדרישות, זכאי לתעודת "מדריכים ללוחמה וירי בכלי סימולציה" מטעם המכללה האקדמית בווינגייט. התעודה מאפשרת להחזיק ולשנע ציוד לוחמה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית x-cool
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?