ביה"ס לתיירות אתגרית X-COOL

קורס טיפוס מצוקים

קורס טיפוס מצוקים של x-cool  מקנה מיומנויות טיפוס בסיסיות ומתקדמות על מצוקים. הקורס מאפשר התנסות מעשית בטיפוס מצוקים ושם דגש רב על בטיחות בפעילות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תחום טיפוס המצוקים במכללת X-COOL מורכב משני קורסים מרכזיים:
- קורס טיפוס מצוקים א': במסגרת קורס זה נלמדות טכניקות בסיסיות של טיפוס ונערכת היכרות ראשונית עם ענף הטיפוס בארץ ובעולם. הקורס, אשר נפרש על פני 3 ימי פעילות בני 8 שעות כל אחד, מיועד לאוהבי הספורט האתגרי בעלי בריאות תקינה וכושר גופני סביר.  הקורס מקנה את כל העקרונות הדרושות לטיפוס מצוקים הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי ולכן אינו מצריך ניסיון קודם בתחום. בין תכני הלימוד בקורס: ההיסטוריה של ענף הטיפוס בארץ ובעולם, תורת הטיפוס החופשי והיכרות עם סוגי טיפוס שונים ועם מערך ההסמכות בענף, הכרת הציוד , תורת החבלים והקשרים , הכנת הגוף לקראת טיפוס, גלישה מצוקים ככלי תחבורה למטפס, שיטות אבטחה ועוד.  הקורס מהווה צעד ראשון בדרך לשלבים מתקדמים יותר.

- קורס טיפוס מצוקים ב':  במסגרת קורס זה נלמדות טכניקות טיפוס מתקדמות ודרגות טיפוס גבוהות יותר. הקורס מאפשר היכרות עם תורת העיגונים , הובלה מדומה, הכרת קשרי חבל מתקדמים בתחום הטיפוס, הערכת רמת טיפוס, טיפוס על חבלים בטכניקות שונות,בניית תוכנית אימון אישית, בחירת רתמה אישית,טכניקות גוף בטיפוס ועוד. הקורס מיועד לבוגרי קורס טיפוס בסיסי ולמדריכי גלישה מצוקים בעלי בריאות תקינה וכושר גופני סביר. הקורס נפרש על פני 3 ימים מלאים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ביה"ס לתיירות אתגרית X-COOL
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?