בית הספר למאמני תזונה

NCS - Nutrition Coaching School

בית הספר למאמני תזונה NCS - Nutrition Coaching School מציע קורס אימון תזונה איכותי ומקיף, ומכשיר את מאמני התזונה של העתיד.
הלימודים מתקיימים ברמת גן, ומוכרים במשרד החינוך לקרן השתלמות!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר למאמני תזונה NCS - Nutrition Coaching School- מסלולי לימוד
קורס יסודות לאימון ולתזונה - כולל כ-50 שעות לימוד אקדמיות.
קורס מאמנים מלא - כולל כ-200 שעות לימוד אקדמיות. 
הסמכת מאמנים סטאז'

קורס יסודות לאימון ולתזונה - קורס מרתק זה מקנה את היסודות הנחוצים לשם אימון אישי לאורח חיים נכון, תזונה נבונה, הנחיית קבוצות, הרזייה, ועוד. במהלך קורס יסודות לאימון ותזונה המשתתפים ירכשו מיומנויות הכרחיות לשם השגת מטרות של הורדה במשקל, ושיפור אורח החיים. קהל היעד של הקורס כולל אקדמאים, מטפלים מכל התחומים, מאמני ספורט, תזונאים, מנהלים, וכל מי שמבקש להתפתח מבחינה אישית ולהשתלב בתחום מקצועי מרתק. משך הקורס הוא 50 שעות אקדמיות, במתכונת של מפגש שבועי בבוקר או בערב. לאחר סיום הלימודים, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מבית הספר למאמני תזונה NCS, וכן זכאות להמשיך בשלב ב' לקורס מאמנים מלא לפי דרישות לשכת המאמנים בישראל.

קורס מאמנים מלא - קורס מקיף זה כולל 200 שעות אקדמיות, על פי דרישות לשכת המאמנים בישראל, ומזכה את הבוגרים בתעודת גמר על השלמת קורס מאמנים NCS לפי דרישות לשכת המאמנים בישראל. במהלך הקורס החוויתי והייחודי הסטודנטים מתוודעים למספר שיטות אימון, ורוכשים תכני ידע תיאורטי מהעולם העסקי והטיפולי גם יחד. נושאי הלימוד של קורס מאמנים מלא מאתגרים ומרתקים, וכוללים נושאים מגוונים דוגמת תפיסת תפקיד המאמן, אומנות ההקשבה באימון באמצעות כל החושים, הכישלון כמדד ותמריץ להצלחה, ניהול העולם הרגשי, ועוד.

הסמכת מאמנים סטאז' - על פי דרישות לשכת המאמנים, בית הספר למאמני תזונה NCS מעניק הדרכה להתמחות להסמכה. הסמכה זו כוללת 100 שעות אימון, 10 שעות הדרכה אישית מסופרויזרים מטעם בית הספר למאמני תזונה NCS. סופרויז'ין קבוצתי על 50 שעות אימון במסגרת ההסמכה. לאחר סיום ההסמכה, הבוגרים זכאים לתעודת בוגר קורס מאמנים, אשר מקנה את הזכות להסמכה להסמכה בלשכת המאמנים בישראל לפי הנחיות הלשכה.

 

בית הספר למאמני תזונה NCS - Nutrition Coaching School נוסד בשנת 2008 על ידי דפנה וד"ר צבי פוס, מתוך חזון לכשיר מאמני תזונה מקצועיים, אשר מסייעים למתאמנים ליישם את עקרונות האימון האישי בחייהם.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר למאמני תזונה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?