מכללת IITC

קורס MCITP

קורס MCITP של מכללת IITC אשר ברמת גן הינו קורס מעשי המכשיר מומחי תשתיות ואבטחת מידע בפלטפורמת מייקרוסופט. הקורס של המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מהווה הכנה למבחני ההסמכה של חברת מייקרוסופט העולמית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס MCITP של מכללת IITC הינו קורס הכשרה והסמכה מקצועי ומתקדם המכשיר מהנדסי תשתיות ואבטחת מידע. קורס Microsoft Certified Information Technology Professional מבית מייקרוסופט  מחליף את ההסמכה MCSE ומהווה קרש קפיצה לעולם ההייטק.  קורס MCITP של מכללת IITC מקנה את כל הידע הנדרש לשם קבלת תעודת הסמכה החל מתכנון ועיצוב וכלה ביישום וניהול מערכת ההפעלה של מייקרוסופט. לעוברים את מבחן ההסמכה של מייקרוסופט תינתן בסיום הקורס תעודת הסמכה בינלאומית המאפשרת השתלבות מהירה בשוק העבודה בארץ ובעולם.

תכני הלימוד בקורס MCITP של המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת כוללים נושאים כגון מערכת הפעלה Windows, מערכת הפעלה Vista, מערכת הפעלה לשרתים, העברת מידע במערכת, שרתי דואר ועוד. הלימודים בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי בכיתות ממוחשבות וחומר עזר רב של חברת מייקרוסופט המסופק כולו על ידי המכללה.

הקורס מיועד לאנשי רשתות מחשבים כגון מהנדסי מערכות, מהנדסי תמיכה טכנית, מנתחי רשתות וכדומה ומועבר על ידי טובי המרצים בארץ.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת IITC
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?