מכללת Hacker U

קורס ניהול שרתי Linux

מכללת HackerU מציעה לכם קורס ניהול שרתי לינוקס ייחודי המעניק למשתתפיו להיכרות מעמיקה עם מערכת הלינוקס והסמכה איכותית ומקצועית של מנהלי שרתי לינוקס. הקורס משלב בין לימודים תיאורטיים מעמיקים יחד עם התנסויות ותרגולים מעשיים רבים, המבטיחים חווית למידה אופטימאלית, והכשרה ברמה הגבוהה ביותר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
קורס ניהול שירתי Linux במכללת האקריו – קהל יעד ותנאי הקבלה
הקורס פונה לבעלי רקע בתחום ה System ו/ או התקשורת, אנשים המעוניינים לעבור הסבה לתחום הלינוקס והקוד הפתוח, ולרכוש את הכלים לתפעול וניהול מלא של מערכות Linux בארגון. על המועמדים לעבור מבחן התאמה באנגלית ובנוסף לאחוז בהיכרות בסיסית עם יתרון יינתן לבעלי היכרות בסיסית עם תחום הרשתות ו/ או השרתים (Windows) בשלב הקבלה.
קורס ניהול שרתי Linux במכללת האקריו – תכנית הקורס
הקורס נפרש על פני כ-300 שעות לימוד ומתקיים במתכונת של שתי פגישות בשבוע. 20 שעות הלימוד הראשונות יוקדשו לשלב מיון, והתלמידים שיעברו אותו בהצלחה ימשיכו לשלב הקורס המתקדם. בין נושאי הלימוד בקורס ניתן לציין את הללו: מבוא ללינוקס – Basics, Files and directories, Monitoring, Network management & More; Linux Exam Studies – Unix Fundamental –LPI-C1 – System architecture, Linux installation and package management, GNU and Unix commands, Devices, Linux file systems, file system  hierarchy standard; Linux Kernel – LPI-C2 –Kernel 2.6 x documentation, system startup, filesystems and devices, advanced storage device administration & much more.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת Hacker U
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?