מכללת HackerU

קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים של מכללת האקריו מכשיר מנהלי אתר (webmaster) האחראים על בניית האתר, עיצוב האתר ותפעולו השוטף. קורס בניית אתרים במכללת Hackeru שם דגש הן על בניית אתרים ועיצובם והן על קידום ושיווק האתרים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס בניית אתרים של מכללת האקריו נשען על ההנחה כי הפרסום באינטרנט הינו כלי פרסום וכלי אינפורמטיבי ראשון במעלה. בתי עסק, קטנים כגדולים, לא יכולים להרשות לעצמם שלא להחזיק אתר אינטרנט המפרסם את שמם ואת פעולותיהם המרכזיות. קורס בניית אתרים של מכללת Hackeru מכשיר בוני אתרים, מעצבי אתרים ומנהלי אתר הבקיאים גם בשיווק וקידום אתרים.  הקורס שם דגש על בניית אתר נכונה על פי התקנים החדישים ביותר לבניית אתרים (XHTML), וזאת על מנת להבטיח פרסום יעיל ואפקטיבי.

קורס בניית אתרים- מכללת האקריו - תכני לימוד:
מבוא לבניית אתרים ואינטרנט, תהליך תכנון אתר, רכישת דומיין, בחירת שרת והעלאת האתר לרשת, HTML,XHTML, Dreamweaver, אינטגרציה של HTML עם Dreamweaver, CSS, JavaScript, DHTML, Flash, Illustrator, Photoshop, קידום ושיווק אתרים באינטרנט, עבודה מול לקוח.
הלימודים בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות בשילוב התנסות מעשית. בנוסף, כולל הקורס הגשת פרוייקט גמר ופרוייקט סיום והכנת תיק עבודות.

קורס בניית אתרים - מכללת Hackeru - תנאי קבלה:
הקורס מיועד לאנשים בעלי רקע בסיסי במחשבים, שימוש ב Office וגלישה באינטרנט. אין צורך בידע מקצועי קודם. הקבלה מותנית במעבר ראיון קבלה אישי.

קורס בניית אתרים של מכללת האקריו - משך הלימודים:
מבנה הקורס: 4 שעות אקדמאיות + 104 שעות תרגול עצמי בכתה + 50 שעות פרוייקט סיום.
ניתן ללמוד במסלול בוקר (דו שבועי - 16 ש"ש- במשך שלושה חודשים) או מסלול ערב (דו שבועי-8 ש"ש- במשך חצי שנה).

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת HackerU
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?