מכללת HackerU

קורס בדיקת תוכנה (QA)

קורס בדיקת תוכנה של מכללת האקריו מכשיר את בוגריו כבודקי תוכנה מקצועיים ומיומנים, בעלי ידע רב בבדיקות תוכנה והבטחת איכות. קורס QA במכללת Hackeru  שם דגש על שילוב הבדיקות כחלק ממחזור חיי הפיתוח של המוצר, כתנאי להצלחת הפרויקט ורווחיותו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

HackerU  פועלת במודל ייחודי המשלב לימודים ופרקטיקה בחברות הייטק. HackerU מחברת בין פעילות ההדרכה ואיתור עובדים בעלי פוטנציאל ורצון להצטיין ובין הצורך ההולך וגדל בעובדים מיומנים ומוכשרים בתחום בדיקות התוכנה. קורס בדיקת תוכנה של מכללת האקריו נשען על ההנחה כי ביצוע סידרתי ומקיף של בדיקות תוכנה מאפשר גילוי תקלות בזמן אמת ומונע נזקים עתידיים והפסדים כלכליים לארגון ומכאן חשיבותן הרבה. קורס QA של מכללת Hackeru מקנה כלים פרקטיים לתכנון בדיקות מסוגים שונים, כמו גם עקרונות תיאורטיים למתודולוגיות פיתוח.

קורס בדיקת תוכנה QA - כל היתרונות!
- הקורס מועבר על ידי צוות מרצים מומחים בתחומם בתעשייה
- האקר יו מתחייבת לעבודה לבוגרים
- מלגה בסך 7,000 ש"ח לעוברים את שלב המיון!
- החזר כספי לאלה מכם שאינם מתאים אחרי שלב המיון!
- מוכר בפיקדון לחיילים משוחררים!

קורס בדיקת תוכנה- מכללת האקריו- תכני הלימוד:
מבוא לרשתות תקשורת נתונים, רשתות מקומיות (LAN), רכיבי קישוריות, רשתות מרוחקות (WAN), מבנה האינטרנט, פרוטוקולים, פעולות ופקודות בנתבי תקשורת, ניהול טורים, ניהול זיכרון, מבנה המחשב, היררכיה של ספריות, תפקיד הרגיסטרי, מסדי נתונים ושפת SQL, פעולות ופקודות במסד נתונים של MySQL, ארכיטקטורה של מערכות, מבוא לאגיל (Agile), ניהול ושליטה בפרויקט בדיקות. בנוסף כוללים הלימודים סדנאות העשרה כגון סדנא לחיפוש עבודה והכנה לראיונות. הלימודים בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות בשילוב תרגול מעשי נרחב והגשת פרוייקט סיום.

קורס QA במכללת Hackeru- משך הלימודים:
מסלולי הלימודים בקורס הינם מסלול בוקר (4 חודשים, שני מפגשים שבועיים) או מסלול ערב (מפגש שבועי, במשך כשנה).

קורס בדיקת תוכנה של מכללת Hackeru- תנאי קבלה:
כדי להתקבל לקורס בדיקת תוכנה במכללת HackerU נדרש המועמד לעבור תקופת מיון בת 40 שעות אקדמאיות (חודשיים במסלול ערב או שלושה שבועות במסלול יום מהיר). מסלול המיון בוחן התאמה לתחום ואינו בוחן ידע קודם בתחום! על מנת לעבור את קורס המיון יש לעבור מבחן סיום , לאחריו יחל קורס ההכשרה לבודקי תוכנה. תנאי קבלה נוסף לקורס הוא מעבר של ריאיון אישי, ורק לאחר הצלחה בדרישות אלו ניתן להתקבל לקורס בדיקת תכנה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת HackerU
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?