מכללת HackerU

מסלול הכשרת מאמנים - אימון אישי, דוגי ועסקי

מכללת האקר יו מציעה מסלול הכשרת מאמנים מוסמכים המיועד לאלה מכם הרוצים להיות מאמנים אישיים, עסקיים או זוגיים.

הלימודים מתקיימים בר"ג - מרחק של 2 דקות הליכה מרכבת סבידור מרכז

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
מכללת האקר יו - לימודי הכשרת מאמנים מוסמכים:
מכללת האקר יו מציעה לכם הכשרה מאמנים מקיפה במהלכה תיהנו מליווי אישי לאורך כל שלבי הלימוד; בנוסף, בוגרי המסלול מקבלים הכרה של אוניברסיטאות שונות המאפשרת השלמה לתואר ראשון או שני אקדמאי אשר תקף בישראל. כדאי לדעת: המכללה פועלת על פי החוקים והכללים במדינת ישראל המכללה אינה פועלת כמוסד אקדמאי או כשלוחה אקדמאית

קורס הכשרת מאמנים - כל היתרונות!
מסלול הכשרת מאמנים ב –
ICCM הוא המסלול היחיד בישראל בו אוניברסיטאות בינלאומיות מכירות בלימודים שלנו ומציעות לבוגרים מסלול להשלמת תואר B.A, M.A ואף דוקטורט. במסלול הכשרת מאמנים התלמיד מקבל את כל החומר להיות מאמן בכיר מוסמך בארץ ובעולם ללא צורך בקורסי השלמה או קורסים נוספים.

ICCM דואגת לתלמידיה ולכן התלמיד מקבל ליווי אישי לכל אורך מסלול הכשרת מאמנים ולאחריו עוזרת לבוגרים הן בפתיחת עסק עצמאי או בהשתלבות בתפקידי ניהול. ICCM מחויבת לקהילה ולכן אנו עוזרים לתלמידים עם קשיים כלכליים ומשפחתיים להשיג מלגות למסלול הכשרת מאמנים מול האוניברסיטאות איתן אנו עובדים..


משך הקורס: הקורס נפרש על פני  250 שעות אקדמאיות  ומתקיים פעם בשבוע בשעות הערב למשך כשנה

מכללת האקר יו - מסלול הכשרת מאמנים מוסמכים - תנאי קבלה
ראיון אישי - במהלכו התלמיד והיועץ בודקים התאמה הדדית בין התלמיד והמכללה. במקרים בהם יועץ הלימודים החליט לא לקבל את התלמיד בשל אי התאמה התלמיד אינו צריך לשלם דבר למכללה. אם המועמד נענה בחיוב הוא משלם דמי רישום על סך 250 ₪ ותשלום עבור מיון של 500 ₪, במיון התלמיד כבר לומד כלים רבים שיעזרו לו בהמשך החיים, התלמיד עובר 5 שיעורים כחלק מתהליך המיון שבסופה מקבל מטלה כחלק מתחום הלימוד ואז יש פגישות אישיות עם כל תלמיד ובודקים את ההתאמה שלו למכללה ולהפך , המיון אמור להוציא את האנשים הנכונים ללמוד אצלנו ולהוציא תעודה הסמכה , אם התלמיד לא עבר את שלב זה, והוא לא נמצא מתאים להיות מאמן, יוחזרו לתלמיד 500 ש"ח ששילם עבור הלימודים.

מסלול הכשרת מאמנים מוסמכים - אודות המסלול:
מסלול הכשרת מאמנים שם לו למטרה לתת לכם את כל הידע והכלים שיאפשרו לכם להיות מאמנים מוסמכים בעלי בטחון ויכולת להשתלב הן כמאמנים אישיים, זוגיים ועסקיים, כמרצים מול קהל או להשתלב בעבודה ניהולית פראקטית. במסגרת הקורס תוכלו לגלות את העוצמות הפנימיות שלכם ואת היכולת שלכם להיות מאמנים אישיים טובים.

כל המרצים במסלול הכשרת מאמנים ב- ICCM הינם בעלי תואר אקדמי
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת HackerU
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?