מכללת Blue Education

קורס הסבה לתכנות JAVA עם התמחות בסביבת IBM

קורס הסבה לתכנות JAVA עם התמחות בסביבת IBM של מכללת Blue Education  מכשירה מתכנתים מקצועיים המיומנים בשימוש בטכנולוגיות אינטרנט.  הקורס שם דגש על פיתוח יישומי JAVA על גבי פלטפורמת IBM Rational Application Developer RAD.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס JAVA של מכללת Blue Education  מקנה את כל הידע הדרוש לשם תכנות בשפת JAVA, המהווה את שפת התכנות הפופולארית ביותר בעולם, בעיקר לשם פיתוח תשתיות Web. הקורס מתמקד בעיקר בשפת JEE הנפוץ במיוחד בתעשיית הIT. בנוסף, השימוש בRAD כפלטפורמת פיתוח יישומי Java, מאפשר השתלבות מהירה במוסדות וגופים גדולים בארץ ובעולם כגון חברות ביטוח, צה"ל, חברת חשמל ועוד.

קורס הסבה לתכנות JAVA עם התמחות בסביבת IBM של מכללת Blue Education  מיועד הן לחסרי רקע בפיתוח והן למפתחים בשפות פרוצדוראליות המבקשים לרכוש מקצוע בתחום פיתוח תוכנה בסביבת JAVA .  דרישות הקבלה לקורס כוללות שליטה טובה באנגלית כולל יכולת קריאת טקסטים, היכרות עם סביבת העבודה של WINDOWS.  מבעלי רקע קודם בפיתוח המעוניינים בהסבה נדרש ידע וניסיון בשפת דור שלישי RPG COBOL C , שליטה במסדי נתונים ושפת SQL.

הקורס כולל שלושה נושאים מרכזיים: קורסי בסיס בפיתוח, קורסי WEB וקורסים מתקדמים בJEE. תכני הלימוד כוללים נושאים כגון מבוא לתכנות, תכנות בשפת JAVA, פיתוח אתרי אינטרנט באמצעות Java Scripts בשילוב עם HTML,JAVA וXML ועוד. הקורס, אשר נפרש על פני 260 שעות ,  כולל גם הגשת פרויקט מעשי המשלב פיתוח אפליקציה בJAVA עם טכנולוגיות JEE.

הקורס מועבר על ידי טובי המרצים בארץ, בעלי רקע בעבודה בשטח ובהדרכה, ומלווים בחומרי הדרכה שפותחו במעבדות המחקר של IBM העולמית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת Blue Education
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?