מכללת Blue Education

קורס LPI מסלול הכשרה למומחי LINUX

קורס LPI מסלול הכשרה למומחי LINUX של מכללת Blue education  מקנה את כל הידע הדרוש במערכת הלינוקס , המהווה מרכיב חשוב בתעשיית הIT. הקורס משלב תכנים עיוניים ותרגול מעשי מקיף ומהווה הכנה מושלמת לבחינות ההסמכה של LPI.

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס LPI של מכללת Blue education הינו קורס מקיף המכשיר מנהלי מערכות לינוקס החל משלב הבסיס , דרך ניהול מערכת מתקדם וכלה בסקירת כל החידושים בתחום. הקורס, אשר נפרש על פני 208 שעות לימוד (52 מפגשים) מיועד לחסרי ידע קודם בתחום המעוניינים להכיר ולנהל מערכות LINUX באופן מקצועי. תנאי הקבלה לקורס כוללים הכרות עם רכיבי החומרה במערכת, הכרות עם פרוטוקולי רשת נפוצים והבנה טובה בעולם ה TcpIp, הכרות טובה עם מערכות המחשב. ידע בסיסי בתכנות הינו מומלץ אך אינו מהווה תנאי קבלה לקורס.

תכני הלימוד בקורס כוללים נושאים כגון Red Hat or SuSE Linux installation, Editing files, Linux utilities, Shell basics, Linux System Administration, System administration tools, Kernel configuration, Scheduling, Loops, LPIC2,LPIC1, TCPIP protocols and addressing ,ועוד.

הקורס מועבר על ידי טובי המרצים ואנשי המקצוע בתחום, ומועבר באמצעות חומרי עזר מקוריים של  IBM . הקורס מוכר על ידי חברת לינוקס העולמית ומהווה קורס מורשה ורשמי להכנה לבחינות ההסמכה של LPI.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת Blue Education
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?