המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ

קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל חי מציעה קורס ייחודי בתחום המלונאות, קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות. הלימודים בקורס כוללים למידה של מגוון נושאים, החל מניתוח הכדאיות של המסעדה החדשה, דרך הבנת משמעות השירות ללקוח, ועד לבניית תכנית שיווקית מקיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות - תל חי לימודי חוץ:
בישראל, נפתחים בכל שנה מאות בתי עסק בתחום הקולינריה (בתי קפה ומסעדות), רק 20% מתוכם ישרדו מעל שנתיים! עובדה זו משקפת את הדינאמיות של תחום הקולינריה ואת הצורך של אלו המעוניינים למצוא בו את מרכז עיסוקם, ללמוד היטב את היבטי הענף השונים. את הכפפה הרימה המכללה האקדמית תל חי - היחידה ללימודי חוץ, אשר מציעה קורס חדש ומקיף העוסק בכל היבטי המסעדנות העכשווית - שירותית, הבנה עסקית, מיקום, חווית הלקוח ועוד - לשם הכנה מלאה של אנשי עסקים ומקצוע בתחום.

קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות - קהל היעד -
הקורס מיועד לאנשים העוסקים בתחום המסעדנות בישראל, בעלי עסקים פרטיים, זכיינים, מסעדנים, ועוד. כמו כן מתאים הקורס לאלו המעוניינים להיכנס לתחום ולכל מי שהתחום מעניין ומושך אותו.

קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות - תוכן הקורס -
הלימודים בקורס כוללים מגוון רחב של נושאים ותעכנים מתחום הקולינריה - החל מניתוח הכדאיות של המסעדה החדשה, דרך הבנת משמעות השירות ללקוח, ועד לבניית תכנית שיווקית מקיפה לעסק החדש.

מנהלת תכנית הקורס היא יעל קפלן, מקימה ובעלים לשעבר של מסעדת "נחלים", יועצת ומדריכה בעלת ניסיון רב בתחום. כמו כן, המרצים הנוספים בקורס, אנשי מקצוע מנוסים בניהם בעלי מסעדות מובילות, שפים, מרצים מתחומי התזונה, כלכלה וניהול וביוטכנולוגיה, אנשי יין ואלכוהול.

הלימודים בקורס קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות נמשך שנת לימודים אקדמית אחת, במפגש אחת לשבוע במשך כחצי יום.

קורס הקמה וניהול של בתי קפה ומסעדות - תעודה -
תוכנית הלימוד בקורס מעניקה למסיימים תעודת "בוגר קורס בניהול מסעדות ובתי קפה", המקבילה לתעודות דומות הניתנות במכללות בחו"ל. הלימודים מתקיימים במכללה האקדמית תל-חי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?