המכללה האקדמית תל-חי - לימודי חוץ

קורס הכשרת מאמן אישי ועסקי מוסמך

היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל-חי מציע קורס הכשרה למאמן אישי ועסקי מוסמך. הקורס מקנה למשתתפים כלים בעזרתם יוכלו לפתח כישורי הצלחה שונים, לשפר ביצועים, להסתגל לשינויים בקלות ולהתמודד עם בעיות מורכבות הנוגעות לתחומי חיים רבים בהם: איזון בית-קרירה, שמירה על איכות חיים,החלפת מקומות עבודה,  ניהול זמן, בניית יחסים אפקטיביים ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכשרת מאמן אישי ועסקי מוסמך - המכללה האקדמית תל-חי - לימודי חוץ:
מטרות הקורס -

קורס הכשרת מאמנים שם לו למטרה להכשיר באופן מלא ומקצועי מאמנים לאמון אישי ועסקי. הקורס מקנה ידע וכלים לאמון בשלבי חיים שונים, מסייע לפיתוח מיומנויות לאמון תהליכי צמיחה, שיפור ביצועים והישגים וכן עוזר לרכוש יכולות אשר יובילו את המאומנים למיצוי הפוטנציאל האישי ולהצלחה בהשגת מטרותיהם.

קהל היעד -
הקורס מיועד לאנשי מקצוע מתחום מדעי ההתנהגות והחברה, למנהלים, ליועצים, אנשי משאבי אנוש ובוגרי מסלולי הכשרה אקדמיים המעוניינים בתחום האימון כעיסוק עיקרי או נוסף.

השימוש בשיטות וכלי האימון - Coaching, הפכו לפופולאריים בשנים האחרונות והם משמשים ומסייעים לאנשים רבים העומדים בצמתים ומבקשים לשפר את חייהם במגוון תחומים. קורס הכשרת המאמנים מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם הכשרת מאמנים אישיים ועיסקיים מיומנים ומקצועיים. במהלך הקורס לומדים המאמנים לעתיד מהו מאמן טוב וכיצד להביא את המתאמן להסיר את החסמים אשר מעכבים אותו ולהשיג את מטרותיו בחיים. עם סיום הקורס יוכלו הקואצ'רים להנחות את המתאמנים בזיהוי המטרות והיעדים שלהם בחיים, ולהביא אותם לכדי פעולה להשגתם.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית תל-חי - לימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?