קורסי מחשבים במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסי מחשבים במרכז

עובד ענף ההיי-טק החליף אצל האם את הרופא ועורך הדין, איש מחשבים נחשב היום לאדם משכיל בעל יכולות גבוהות ואפשרויות תעסוקה נרחבות, מקצוע אליו שואפים רבים. בכדי להישאר מעודכן במתרחש בתחום דינמי זה ולהמשיך להיות רלוונטי, על אנשי המחשבים וההייטק להתמיד בלימודיהם, לעקוב אחר השינויים והחידושים בתחום ולקחת קורסים מעודכנים שמרעננים את ידיעותיהם ומוסיפים עליהן. כיום ישנם קורסי מחשבים באזור המרכז במגוון רחב של מסלולים, המתאימים גם למי שאינם בעלי רקע בתחום.

בין אם אתם מחפשים קורס בסיסי ביישומי המחשב, בין אם אם רוצים להצטרף לקורס פוטושופ ובין אם אתם רוצים לדעת לתכנת בשפת C++, בין אם אתם חדשים בתחום ובין אם המחשב הוא חלק בלתי נפרד מחייכם, במרכז הארץ מרוכז מגוון גדול  של מכללות אשר מעניקות לכם את הקורסים וההכשרות הטובות ביותר בתחום המחשבים - רק תקחו.

קורס מחשבים מעניק לכם ידע וכיום ידע הוא כוח. בואו לבחור את הידע אליו אתם מתחברים יותר מכל וצרו לעצמכם נתיב לקריירה  משגשגת.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מוסדות לימוד וקורסי מחשבים במרכז הארץ:

מרכז הארץ הוא למעשה אוסף של ערים רבות הממוקמות בגוש דן ומהוות את הלב בתחומי ההשכלה, תרבות, תעשייה, כלכלה, תקשורת ועוד. בין הערים הנכללות בהגדרה 'מרכז הארץ' נמצאות כפר סבא, רחובות, רמת גן, רעננה, ראשון לציון, אור יהודה, הרצליה, רמת אפעל ועוד. ערים אלו מושכות אליהם צעירים רבים המבקשים לטעום מהחיים התוססים במרכז מבלי לשלם את דמי המחייה הגבוהים של תל אביב.

חלק מהקורסים המוצעים בתחום המחשבים וההייטק באזור המרכז:

קורס הכרת המחשב

- קורס הכרת המחשב-אופיס במרכז מקנה ידע על חבילת התוכנות הפופולארית של חברת microsoft. מטרותיו של קורס הכרת המחשב - קורס אופיס הן להקנות כלים לשימוש יום יומי בתוכנה, הן לשימוש אישי והן לשימוש מקצועי. כמו כן מקנה קורס אופיס את היכולת לטפל בבעיות נפוצות המופיעות תוך כדי עבודה שוטפת.

קורס אינטרנט

- קורס אינטרנט במרכז מקנה את כל הידע המעשי הנדרש על מנת לגלוש באינטרנט, לכתוב אי מיילים ולנהל צ'טים. קורס אינטרנט מאפשר לכל אחד ואחד מאיתנו להיות חשוף לכמות האינפורמציה העצומה והמרתקת אשר נמצאת ברשת, בקלות וביעילות.

קורס פוטושופ

- photoshop הינה אחת התוכנות השימושיות ביותר בתחום האומנות הוויזואלית, תוכנה המשמשת ככלי עבודה לגרפיקאים וצלמים. מטרותיו של קורס פוטושופ באזור המרכז הן להקנות כלים לשימוש מקצועי ויצירתי בתוכנה ובכלים שהיא מציעה, תוך ניצול מקסימאלי של האופציות העומדות בפנינו.

קורס MCPD

- קורס MCPD במרכז מהווה הכנה לבחינות ההסמכה לתואר MCPD מבית מייקרוסופט, אחד מהתארים המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק ותואר המהווה את ההסמכה הבכירה ביותר בתחום. הקורס מכשיר מפתחי תוכנה מוסמכים המומחים בפריסה וניהול של פתרונות עסקיים בארגון והוא מקנה את הכלים והמיומנות לשימוש בטכנולוגיות כגון 2008 Visual Studio ו NET 3.5 של microsoft. בוגרי הקורס מוסמכים בתואר Microsoft Certified Professional Developer.

קורס קידום אתרים

- קורס קידום אתרים במרכז הינו קורס המשלב בין הרצאות פרונטליות והתמחות מעשית המאפשרת לכם לתרגל בפועל את כל הידע הנרכש. הקורס מקנה לכם את כל המיומנויות, הטכניקות ושיטות העבודה המתקדמות ביותר הנדרשות ממקדם אתרים מקצועי. אורכו של הקורס משתנה ממוסד לימודים אחד למשנהו ונע בין 100 ל 150 שעות, בסופו מוענקת לבוגריו תעודת גמר יוקרתית ונחשקת הפותחת אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות, בין אם תבחרו לעבוד כשכירים ובין אם תרצו להיות עצמאיים.

קורס בינה עסקית BI

- קורס בינה עסקית במרכז מטרתו להכשיר את משתתפיו בכל הקשור לבניית מערכות המסייעות לארגון לאגד ולנהל בצורה נכונה, מהירה ויעילה את כל הנתונים מכל המחלקות שבו. ניתוח נתונים נכון מאפשר הפקת לקחים וקבלת החלטות בדרך מקדמת ומייעלת, ניבוי עסקי עתידי טוב יותר ושמירה על יתרון אל מול המתחרים ממש בלחיצת אצבע. הקורס הינו קורס איכותי, מקצועי, מעמיק ומקיף שמוציא את בוגריו מומחים בתחום. הקורס מיועד למנהלי מחלקות ומנתחי מערכות IT הרוצים לשפר את ביצועיהם וביצועי הארגון שלהם.

קורס מחשבים במרכז - לסיכום

מאמר זה פרש בפניכם חלק ממסלולי הלימוד המוצעים לכם בכל הקשור לקורסי מחשבים במרכז. כל שצריך כעת הוא לבחור את הנישה המדברת אליכם, אותה תרצו ללמוד ובתוכה להתפתח וליצור קשר עם מוסדות הלימוד באמצעות תיבת יצירת הקשר. בהצלחה!

איפה אפשר ללמוד קורסי מחשבים במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי מחשבים במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?