קורסים במרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסים במרכז

מרכז הארץ, כולם יודעים ששם הכל קורה ומי שמעוניין להיות במרכז העניינים זה המקום עבורו! ריבוי האוכלוסיה באיזור המרכז הוביל לפתיחתן של עשרות מכללות ומכונים המציעים שלל קורסים, לימודי תעודה, לימודי הנדסאים והכשרות בתחומי עניין שונים המתאימים לכל רובד באוכלוסיה. הריכוז הגדול של מוסדות הלימוד מוביל לתחרות על לב הסטודנט ולשיפור מתמיד באיכות הקורסים, תנאי הלימוד והמחיר. עמוד זה מרכז מוסדות לימוד המציעים קורסים במרכז במגוון נושאים.

צעירים רבים אשר סיימו את שירותם הצבאי בוחרים לעבור לחיות בערי המרכז ולהתחיל שם את לימודי האקדמיה שלהם. הללו זוכים בכל היתרונות - חיי לילה, מגוון אפשרויות תעסוקה וחיי תרבות עשירים, למילוי שעות הפנאי ולקיחת נשימה בין מבחן למבחן. לאלה מכם המודאגים משכר הדירה הגבוה קיימת האפשרות לחלוק דירה והוצאות עם שותפים או להצטרף למגורי המעונות המוצעים על ידי רוב המכללות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מוסדות לימוד וקורסים במרכז הארץ:

מרכז הארץ הוא למעשה אוסף של ערים רבות הממוקמות בגוש דן ומהוות את הלב בתחומי ההשכלה, תרבות, תעשייה, כלכלה, תקשורת ועוד. בין הערים הנכללות בהגדרה 'מרכז הארץ' נמצאות כפר סבא, רחובות, רמת גן, רעננה, ראשון לציון, אור יהודה, הרצליה, רמת אפעל ועוד. ערים אלו מושכות אליהם צעירים רבים המבקשים לטעום מהחיים התוססים במרכז מבלי לשלם את דמי המחייה הגבוהים של תל אביב.

הגידול באוכלוסיה הצעירה הביא עימו פתיחה של מוסדות לימוד רבים ושלוחות לימוד בערי המרכז, כאשר כיום ניתן ללמוד בהן כל מקצוע או קורס שניתן להעלות על הדעת, דוגמת קורס אימון, קורס ניהול רשתות, קורס מט"ח, קורס דמיון מודרך, קורסים ברפואה משלימה, קורסי מחשבים והייטק, קורסים באומנות, קורסי תקשורת ועוד.

בכדי לעזור לאוכלוסיה הצעירה למצוא את תחום הלימוד המעניין אותה ולהשתלב בשוק העבודה הוקמו מספר מרכזי צעירים המיועדים לבני 18-35 המבקשים הכוונה.

מרכז צעירים עתידים רחובות
מרכז צעירים עתידים ברחובות הוא ארגון ללא מטרות רווח, אשר הוקם בשנת 2006 ע"י עיריית רחובות וג'ויינט ישראל, בשיתוף משרדי ממשלה וקרנות פרטיות.

מרכז עתידים רחובות מיועד לתושבי העיר, בני 18-30. המרכז נותן מענה כולל, מוסדר ומקיף לצעירים בכל הקשור למידע, הכוון, ייעוץ ופיתוח תוכניות לצעירים. במרכז צעירים עתידים רחובות עומדים לרשות הצעירים צוות יועצים מומחה, שתפקידו להעניק לכל צעיר וצעירה מענה אישי המותאם לו ותואם את החלומות והשאיפות הסובייקטיביות שלו לפיתוח הקריירה. באמצעות היעוץ האישי, הסדנאות והקורסים שמתקיימים במרכז, יכול כל פונה לרכוש כישורי חקירה, תכנון, בחירה וניהול עצמי, שיאפשרו לו לבנות את עתידו.

חזון מרכז עתידים רחובות הינו שהמרכז ישמש גורם מקצועי, מומחה, עדכני ודינמי לצעירי רחובות, לצורך מימוש הפוטנציאל האישי והמקצועי, ושילובם המוצלח בקהילה, בחברה ובהנהגה הישראלית. בזכות השותפים הרבים, ומכיוון שהעתיד הצעירים הוא המטרה המרכזית, היעוץ האישי במרכז ניתן ללא תשלום והסדנאות והקורסים מתקיימים במחירים מוזלים.
אתר המרכז www.atidimcenter.co.il, רח' רמז 80 רחובות 08-931480008-9314800

מרכז 'מצב' כפר סבא
בעיר כפר סבא פועל מרכז 'מצב' המיועד לבני 18-35 הנמצאים בצומת דרכים. במרכז 'מצב' יוכלו הצעירים למצוא מענה לכל הנושאים הבוערים, בהם השכלה- הכוונה אישית וייעוץ מקצועי בבחירת מסלול לימודים, מתן כלים, מיומנויות ומלגות לסטודנטים; תעסוקה- ייעוץ, הכוונה וכלים לעולם העבודה, השמות, מאגר משרות מקיף ועדכני; פיתוח אישי; מעורבות חברתית ותרבות - התנדבות, יזמות חברתית, אירועים והרצאות; קידום אמנים צעירים; ואף שלוחה של היחידה להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון. מרכז 'מצב' בכפר סבא פתוח לקהל בימים א'-ה', 12:00-20:00, טל': 09-764072009-7640720. כמו כן מפעיל המרכז אתר מידע באינטרנט.

מרכז הצעירים "החממה" פ"ת
מרכז הצעירים "החממה" בפתח תקווה, נפתח בקיץ 2007 ומאז הוא מהווה פלטפורמה משמעותית לצרכים האישיים והקהילתיים של הצעירים בעיר וכולל את כל השירותים והמענים הרלוונטיים לצעירים. המרכז שוכן במקום נגיש נוח ומאפשר לכל צעיר תושב העיר להיעזר במגוון תחומים.
אחד התחומים המבוקשים במרכז הינו ייעוץ והכוון ללימודים.
למי מיועד תהליך הייעוץ? כל צעיר או צעירה אשר מתלבטים באחת השאלות הקשורות לבחירת מקצוע או מתקשים בקבלת ההחלטה של כיוון הלימודים - יכולים להגיע למרכז ולקבל סיוע והכוונה ע"י אחד מהיועצים במרכז.
מהו תהליך הייעוץ? בתהליך הייעוץ אנו מציעים לנועץ/ת מסגרת שיטתית ומושכלת אשר תשמש קו מנחה במציאת דרך במבוך עולם המקצועות. בתהליך הייעוץ נעשה ניסיון לקשר בין הידע על עצמי לבין הידע על עולם המקצועות.
מה כולל הייעוץ? במסגרת הייעוץ יכול הנועץ לקבל מידע רב ,עדכני ומהימן על עולם המקצועות ומסלולי הלימוד, להיעזר בכלי אבחון לבירור נטיות מקצועיות, לבנות חזון תעסוקתי וללמוד כיצד לתכנן ולנהל קריירה בצורה הנכונה ביותר עבורו.
לפרטים נוספים או לקביעת ייעוץ: מרכז צעירים "החממה": 03-9074720/2 או במייל info@hamama.org.il

מרכז צעירים והון אנושי קרית ים
מרכז צעירים והון אנושי קרית ים הוקם במטרה לתת מענה כולל לכלל צעירי קרית ים. פעילות המרכז מתמקדת במספר תחומים עיקריים: תעסוקה, השכלה, תרבות ופנאי, הכוונת חיילים משוחררים, מעורבות חברתית ושירותים נוספים. בכל התחומים הנ"ל מבצע המרכז ליווי, הכוון, סיוע וייעוץ לצעירים. מרכז הצעירים מהווה בסיס חברתי, תרבותי משמעותי לביטוי ומימוש פוטנציאל כלל הצעירים בקרית ים, תוך שימת דגש על פיתוח אישי וחברתי, מעורבות חברתית וחיבור ומחויבות לעיר בהיבטים מקומיים שונים.
טל': 04-877282504-8772825, 04-875516304-8755163

מרכז צעירים אור עקיבא - 04-626454804-626454804-626216004-6262160- רח' אליזה יאנסן שכונת שז"ר

מרכז צעירים נתניה
- 09-832146009-8321460- רחי פינסקר 18, בית חוה קומה 2, מול תחנה מרכזית - netanya10@gmail.com

אז אם בחרתם לעבור לגור באחת מערי או ישובי המרכז, או שאתם בני המקום, ואתם מחפשים את דרכם בחיים מבחינת לימודים, כל האפשרויות פתוחות בפניכם! מגוון הקורסים, ההכשרות המקצועיות וההשתלמויות המתקיימות במרכז הוא עצום ובשלל תחומי עניין.

איפה אפשר ללמוד קורסים במרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים במרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?