קורס מחשבים בדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס מחשבים בדרום

כשחושבים על הדרום מדמיינים בדרך כלל את כביש הערבה, חולות שלא נגמרים ומידי פעם גמל - ממש ישראל של פעם.... אבל כיום הפך דרום הארץ לאזור שוקק חיים אשר מתפתח במהירות במספר תחומים בהם תחום ההשכלה. עשרות מכללות ומכונים פועלים או פותחים שלוחות בערי הדרום ומציעים קורסים, הכשרות, לימודי תעודה ולימודי הנדסאים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי מחשבים והייטק - אזור הדרום

עובד ענף ההיי-טק החליף אצל האם את הרופא ועורך הדין, איש מחשבים נחשב היום לאדם משכיל בעל יכולות גבוהות ואפשרויות תעסוקה נרחבות, מקצוע אליו שואפים רבים. בכדי להישאר מעודכן במתרחש בתחום דינמי זה ולהמשיך להיות רלוונטי, על אנשי המחשבים וההייטק להתמיד בלימודיהם, לעקוב אחר השינויים והחידושים בתחום ולקחת קורסים מעודכנים שמרעננים את ידיעותיהם ומוסיפים עליהן. יש לציין שקיימים גם קורסי מחשבים המותאמים לאנשים חסרי ידע קודם המבקשים להכיר וללמוד את עולם מרתק זה.

חלק מהקורסים המוצעים בתחום המחשבים וההייטק בדרום:

קורס הכרת המחשב

- קורס הכרת המחשב-אופיס בדרום מקנה ידע על חבילת התוכנות הפופולארית של חברת microsoft. מטרותיו של קורס הכרת המחשב - קורס אופיס הן להקנות כלים לשימוש יום יומי בתוכנה, הן לשימוש אישי והן לשימוש מקצועי. כמו כן מקנה קורס אופיס את היכולת לטפל בבעיות נפוצות המופיעות תוך כדי עבודה שוטפת.

קורס פוטושופ

- photoshop הינה אחת התוכנות השימושיות ביותר בתחום האומנות הוויזואלית, תוכנה המשמשת ככלי עבודה לגרפיקאים וצלמים. מטרותיו של קורס פוטושופ בדרום הן להקנות כלים לשימוש מקצועי ויצירתי בתוכנה ובכלים שהיא מציעה, תוך ניצול מקסימאלי של האופציות העומדות בפנינו.

קורס דוט.נט

- קורס דוט נט בדרום מכשיר מפתחים ותכניתנים מקצועיים בסביבת התכנות של מיקרוסופט (Microsoft.Net). קורס דוט נט מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת להפוך למפתח מיקרוסופט מהמבוקשים ביותר בשוק. בנוסף, מהווה קורס דוט נט הכנה למבחן ההסמכה של חברת מיקרוסופט העולמית (MCPD).

קורס MCPD

- קורס MCPD בדרום מהווה הכנה לבחינות ההסמכה לתואר MCPD מבית מייקרוסופט, אחד מהתארים המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק ותואר המהווה את ההסמכה הבכירה ביותר בתחום. הקורס מכשיר מפתחי תוכנה מוסמכים המומחים בפריסה וניהול של פתרונות עסקיים בארגון והוא מקנה את הכלים והמיומנות לשימוש בטכנולוגיות כגון 2008 Visual Studio ו NET 3.5 של microsoft. בוגרי הקורס מוסמכים בתואר Microsoft Certified Professional Developer.

קורס SEO קידום אתרים בדרום

- בעולם התחרותי בו אנו חיים, ככל שיותר אנשים יחשפו לאתר האינטרנט שלך מהר יותר כך יגדל הרווח הכלכלי שתוכל להפיק ממנו. קורס קידום אתרים (SEO) מאפשר למשתתפים להכיר את מנועי החיפוש באינטרנט ואת הדרך בה נקבע איזה אתר אינטרנט יופיע בדירוג גבוה באותם המנועים ולעשות שימוש יעיל בידע זה.

איפה אפשר ללמוד קורס מחשבים בדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מחשבים בדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?