קורסי מחשבים בתל אביב ובמרכז

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורסי מחשבים בתל אביב ובמרכז

עובד ענף ההיי-טק החליף אצל האם היהודיה את הרופא ועורך הדין, איש מחשבים נחשב היום לאדם משכיל בעל יכולות גבוהות ואפשרויות תעסוקה נרחבות, מקצוע אליו שואפים רבים. בכדי להישאר מעודכן במתרחש בתחום דינמי זה ולהמשיך להיות רלוונטי, על אנשי המחשבים וההייטק להתמיד בלימודיהם, לעקוב אחר השינויים והחידושים בתחום ולקחת קורסים מעודכנים שמרעננים את ידיעותיהם ומוסיפים עליהן. יש לציין שקיימים גם קורסי מחשבים המותאמים לאנשים חסרי ידע קודם המבקשים להכיר וללמוד את עולם מרתק זה. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי מחשבים בתל אביב ובמרכז:

עולם המחשבים והייטק הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו לומדים דרך תוכנות מחשב, צופים בתוכניות טלויזיה דרך המחשב, מחפשים מידע, מתעדכנים בחדשות, מדברים ויוצרים קשר עם חברים ואפילו מזמינים אוכל ועורכים קניות דרך המחשב והאינטרנט. הקורסים הרבים המוצעים בתחום זה מיועדים לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.

חלק מהקורסים המוצעים בתחום המחשבים וההייטק:

קורס הכרת המחשב -

קורס הכרת המחשב-אופיס מקנה ידע על חבילת התוכנות הפופולארית של חברת microsoft. מטרותיו של קורס הכרת המחשב - קורס אופיס הן להקנות כלים לשימוש יום יומי בתוכנה, הן לשימוש אישי והן לשימוש מקצועי. כמו כן מקנה קורס אופיס את היכולת לטפל בבעיות נפוצות המופיעות תוך כדי עבודה שוטפת. 


קורס SEO קידום אתרים -

בעולם התחרותי בו אנו חיים, ככל שיותר אנשים יחשפו לאתר האינטרנט שלך מהר יותר כך יגדל הרווח הכלכלי שתוכל להפיק ממנו. קורס קידום אתרים (SEO) מאפשר למשתתפים להכיר את מנועי החיפוש באינטרנט ואת הדרך בה נקבע איזה אתר אינטרנט יופיע בדירוג גבוה באותם המנועים ולעשות שימוש יעיל בידע זה.

קורס אינטרנט

- קורס אינטרנט מקנה את כל הידע המעשי הנדרש על מנת לגלוש באינטרנט, לכתוב אי מיילים ולנהל צ'טים. קורס אינטרנט מאפשר לכל אחד ואחד מאיתנו להיות חשוף לכמות האינפורמציה העצומה והמרתקת אשר נמצאת ברשת, בקלות וביעילות.

קורס טכנאי מחשבים PC

- מטכנאי מחשבים מקצועי מצופה כי יהיה מיומן בהתקנת חומרה, בתמיכה במערכות הפעלה ובהבנת עקרונות הרשת הביתית והארגונית על מנת לפתור בעיות במהירות וביעילות. מטרת קורס טכנאי מחשבים הינה להעניק לתלמידים את הידע המעמיק ביותר בתחום לפני יציאתם לשוק העבודה. קורס טכנאי מחשבים בטכנאות מחשבים שם דגש על לימוד מעשי המשולב בסדנאות מעבדה.

קורס פוטושופ

- photoshop הינה אחת התוכנות השימושיות ביותר בתחום האומנות הוויזואלית, תוכנה המשמשת ככלי עבודה לגרפיקאים וצלמים. מטרותיו של קורס פוטושופ הן להקנות כלים לשימוש מקצועי ויצירתי בתוכנה ובכלים שהיא מציעה, תוך ניצול מקסימאלי של האופציות העומדות בפנינו.

קורס MCITP -

קורס MCITP מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם הכשרת אנשי מקצוע בתחום ניהול רשתות תקשורת. קורס MCITP מהווה הכנה לבחינות ההסמכה של חברת Microsoft העולמית והוא הקורס המתקדם ביותר והמקצועי ביותר בשוק להכשרת מומחי הנדסת רשתות. לימודי MCITP:Enterprise Administrator 2008 שמים דגש על עבודה עם השרת החדש של חברת מיקרוסופט, הלא הוא Windows Server 2008. בוגרי קורס MCITP Microsoft Certified) Information Technology Professional) הינם בעלי מוניטין מקצועי ראשון במעלה, ובעלי סיכויי השתלבות מהירה ביותר בשוק העבודה.

קורס דוט.נט -

קורס דוט נט מכשיר מפתחים ותכניתנים מקצועיים בסביבת התכנות של מיקרוסופט (Microsoft.Net). קורס דוט נט מקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת להפוך למפתח מיקרוסופט מהמבוקשים ביותר בשוק. בנוסף, מהווה קורס דוט נט הכנה למבחן ההסמכה של חברת מיקרוסופט העולמית (MCPD).

איפה אפשר ללמוד קורסי מחשבים בתל אביב ובמרכז?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי מחשבים בתל אביב ובמרכז
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?