קורס מחשבים בי-ם ובדרום

קורסים - לפי אזור גיאוגרפי

קורס מחשבים בי-ם ובדרום

עובד ענף ההיי-טק החליף אצל האם היהודיה את הרופא ועורך הדין, איש מחשבים נחשב היום לאדם משכיל בעל יכולות גבוהות ואפשרויות תעסוקה נרחבות, מקצוע אליו שואפים רבים. בכדי להישאר מעודכן במתרחש בתחום דינמי זה ולהמשיך להיות רלוונטי, על אנשי המחשבים וההייטק להתמיד בלימודיהם, לעקוב אחר השינויים והחידושים בתחום ולקחת קורסים מעודכנים שמרעננים את ידיעותיהם ומוסיפים עליהן. יש לציין שקיימים גם קורסי מחשבים המותאמים לאנשים חסרי ידע קודם המבקשים להכיר וללמוד את עולם מרתק זה. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי מחשבים בירושלים ובדרום:

עולם המחשבים והייטק הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו לומדים דרך תוכנות מחשב, צופים בתוכניות טלויזיה דרך המחשב, מחפשים מידע, מתעדכנים בחדשות, מדברים ויוצרים קשר עם חברים ואפילו מזמינים אוכל ועורכים קניות דרך המחשב והאינטרנט. הקורסים הרבים המוצעים בתחום זה מיועדים לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.

חלק מהקורסים המוצעים בתחום המחשבים וההייטק:

קורס טכנאי PC -

כיום, כאשר בכל בית ובכל בית עסק ישנו לפחות מחשב אישי אחד, ישנו ביקוש רב לטכנאי מחשבים אישיים. קורס טכנאי PC מכשיר את בוגריו כטכנאי שירות מקצועיים בתחום המחשבים האישיים ורשתות תקשורת ומאפשר להם לתקן, לתחזק ולשדרג מחשבים אישיים. טכנאי מחשבים מקצועיים הינם אנשי מקצוע מיומנים בהתקנת חומרה, בתמיכה במערכות הפעלה ובהבנת עקרונות הרשת הביתית והארגונית על מנת לפתור בעיות במהירות וביעילות.

קורס אינטרנט

- קורס אינטרנט מקנה את כל הידע המעשי הנדרש על מנת לגלוש באינטרנט, לכתוב אי מיילים ולנהל צ'טים. קורס אינטרנט מאפשר לכל אחד ואחד מאיתנו להיות חשוף לכמות האינפורמציה העצומה והמרתקת אשר נמצאת ברשת, בקלות וביעילות.

קורס SEO קידום אתרים

- בעולם התחרותי בו אנו חיים, ככל שיותר אנשים יחשפו לאתר האינטרנט שלך מהר יותר כך יגדל הרווח הכלכלי שתוכל להפיק ממנו. קורס קידום אתרים (SEO) מאפשר למשתתפים להכיר את מנועי החיפוש באינטרנט ואת הדרך בה נקבע איזה אתר אינטרנט יופיע בדירוג גבוה באותם המנועים ולעשות שימוש יעיל בידע זה.

קורס הכרת המחשב

- קורס הכרת המחשב-אופיס מקנה ידע על חבילת התוכנות הפופולארית של חברת microsoft. מטרותיו של קורס הכרת המחשב - קורס אופיס הן להקנות כלים לשימוש יום יומי בתוכנה, הן לשימוש אישי והן לשימוש מקצועי. כמו כן מקנה קורס אופיס את היכולת לטפל בבעיות נפוצות המופיעות תוך כדי עבודה שוטפת.

קורס MCITP -

קורס MCITP מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם הכשרת אנשי מקצוע בתחום ניהול רשתות תקשורת. קורס MCITP מהווה הכנה לבחינות ההסמכה של חברת Microsoft העולמית והוא הקורס המתקדם ביותר והמקצועי ביותר בשוק להכשרת מומחי הנדסת רשתות. לימודי MCITP:Enterprise Administrator 2008 שמים דגש על עבודה עם השרת החדש של חברת מיקרוסופט, הלא הוא Windows Server 2008. בוגרי קורס MCITP Microsoft Certified) Information Technology Professional) הינם בעלי מוניטין מקצועי ראשון במעלה, ובעלי סיכויי השתלבות מהירה ביותר בשוק העבודה.

קורס בקרים מתוכנתים -

קורס בקרים מתוכנתים מקנה את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לשם בנייה ותפעול של בקר מתוכנת. קורס PLC שם דגש על ההתפתחויות הטכנולוגיות של הבקר המתוכנת ושילובו בתחומי התעשייה השונים. הבקר המתוכנת הינו החלק המהותי ביותר בבקרה התעשייתית המודרנית ויתרונותיו הינם שהוא אינו מצריך התערבות יד אדם, כך שהוא חוסך רבות בעלויות הארגון. הקורס לבקרים מתוכנים מקנה ידע בחומרה ושפת התכנות של הבקר, ומדגים כיצד לשלב את הבקר המתוכנת בתעשייה.


קורס אוטוקאד -

קורס אוטוקאד מקנה למשתתפים את הידע בתוכנת השרטוט אוטוקאד המאפשרת תכנון, שרטוט והדמיה תלת מימדית.  קורס אוטוקאד מיועד לאדריכלים ומעצבים, והוא מציג בפניהם כלים לעבודה יצירתית ויעילה עם תוכנת האוטוקאד. הלימודים בקורס אוטקאד כוללים היכרות עם פונקציות העבודה השונות שבתוכנה ומאפשרים להגיע למקצועיות מקסימאלית, הקורס מאפשר לרעיון שבראש המעצב לרקום עור וגידים אל מול עיניו עד להדמיה מושלמת.

קורסי מחשבים בבאר שבע

איפה אפשר ללמוד קורס מחשבים בי-ם ובדרום?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מחשבים בי-ם ובדרום
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?