קורס TOEFL

למעוניינים ללמוד בחו"ל

קורס TOEFL
אם אתם חולמים ללמוד את התואר הראשון שלכם באוניברסיטאות או המכללות המובילות בארה"ב (או במדינות דוברות אנגלית אחרות) יהיה עליכם, לצד יתר דרישות הקבלה, לעבור גם את מבחן ה-TOEFL - מבחן הנועד לאמוד את שליטתכם בשפה האנגלית ויכולתכם לצלוח לימודים אקדמיים בשפה זו. על מנת שתעברו מבחן זה בהצלחה כבר בניסיון הראשון - כדאי לכם להצטרף לקורס הכנה לבחינת TOEFL, אשר יקנה לכם את כל הידע והכלים להצלחה. 

קורס הכנה ל-TOEFL, בדומה ליתר קורסי ההכנה למבחנים, אינו הולך סחור וסחור ולא ילאה אתכם בלימודי מבוא - אלא ייגש ישר לענין - ויקנה לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה במבחן חשוב זה. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס TOEFL.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בחינת TOEFL מורכבת מ- 4 חלקים:

חלק קריאה: מורכב מ3-5 קטעים המלווים במספר קצר של שאלות (12-15). הקורס שם דגש על מיומנויות קריאה, זיהוי הרעיון המרכזי בקטע, סיכום רעיונות וניסוחם במשפטים מתומצתים וכן מענה על שאלות רב ברירתיות (אמריקאיות).

חלק שמיעה: מורכב מ6-9 קטעי הרצאות/ שיחות ולאחריהן 10-11 שאלות. הקורס שם דגש על תרגול מסיבי של קטעי שמיעה, בסוגי מבטא שונים והבנת הרעיון המרכזי של הקטע.

חלק כתיבה: יש לכתוב 2 קטעים בנושאים שונים.

חלק דיבור: יש לענות תשובות קצרות על 6 שאלות. הקורס שם דגש על אוצר מלים, שטף דיבור, בטחון עצמי, מענה תמציתי.

 

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה ל TOEFL מיועדים לכל מי שחושק להירשם ללימודים אקדמיים בארצות הברית או מדינות דוברות אנגלית אחרות, שכן מבחן זה מהווה דרישת סף ללימודים אקדמיים בארה"ב. למעשה, ולעיתים גם קבלה לעבודה במדינות אלו מותנית במעבר מוצלח של מבחן TOEFL.

אם אתם מתעניינים בלימודי TOEFL, אולי תגלו עניין גם בקורס SAT (המבחן המקביל לפסיכומטרי בארה"ב), קורס פסיכומטרי, קורס אנגלית ועוד.

 

תנאי קבלה

במרבית המכללות ומוסדות הלימוד אין כלל תנאי קבלה ללימודים בקורס הכנה למבחן TOEFL, אך כמובן שיהיה עליכם להיות בעלי רמה בסיסית באנגלית - על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מהלימודים. אם אינכם יודעים כלל וכלל - יהיה עליכם להירשם, קודם כל, לקורס אנגלית, על מנת לרכוש את הבסיס לשפה.

חלק ממוסדות הלימוד מקיימים מבחנים באנגלית טרם תחילת הלימודים בקורס, על מנת שיכולו לשבץ את הנרשמים לקבוצות למידה בעלות רמה אחידה.

 

משך לימודים

קורס הכנה למבחן TOEFL הוא, בדרך כלל, קורס קצר במיוחד – הכולל בין 4 ל-20 שעות לימוד אקדמיות בלבד, ונמשך בין שבוע לחודשיים –שלושה. הקורסים הקצרים בתחום (אלו המונים כ-4 שעות לימוד) מיועדים רק למי שזקוק לחיזוק קל לפני הבחינה, והקורסים המלאים, הכוללים כ-20 שעות לימוד, מיועדים למי שמעוניין בהכנה מקיפה למבחן.

 

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי תתקשו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (כמי שעובדים במשרה מלאה, לדוגמא) יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, בזמנים המתאימים להם ביותר.

 

כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים לכם לימודי הכנה למבחן TOEFL אחד על אחד – בו אתם קובעים את ימי ושעות הלימוד – ואף משך הלימודים נקבע, כמובן, בהתאם לקצב התקדמותכם.

 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס TOEFL משלבת בין הרצאות עיוניות שיקנו לכם את כל הידע הדרוש על מנת לעמוד במבחן בהצלחה לבין תרגולים רבים – לרבות השלמת מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים עברו – כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא וכשהם מגיעים למבחן עצמו הם יודעים בדיוק למה לצפות – וגורם ההפתעה המלחיץ הוא מינימלי.

 

לימודי TOEFL כוללים, בדרך כלל, את התכנים והנושאים הבאים: הרחבת אוצר המילים, יסודות הדקדוק, מיומנויות האזנה והבנה, כללים וטיפים לכתיבת חיבורים, תרגול דו שיח, אסטרטגיות להתמודדות עם לחץ זמן ובחירת תשובה בשאלות מרובות ברירה ועוד.
איפה אפשר ללמוד קורס TOEFL?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס TOEFL
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?