קורס הכנה לבגרות בתנ"ך

לצלוח את הבגרות בתנ"ך

קורס הכנה לבגרות בתנ"ך
אם אתם רוצים לשפר את ממוצע הבגרות שלכם – או אם כלל אינכם זכאים לתעודת בגרות והגעתם למסקנה כי הגיע הזמן להשלים את כל המקצועות החסרים לכם – ייתכן כי לימודי השלמת בגרות בתנ"ך הם בדיוק מה שאתם צריכים. קורס הכנה למבחן הבגרות בתנ"ך אינו ארוך כלל – ותוך חודשים ספורים הוא ידאג כי תשלימו את כל החומר שבתיכון הוקדשו שלוש שנים תמימות ללימודיו.

בדומה ליתר קורסי ההכנה למבחנים, גם קורס הכנה לבגרות בתנ"ך נערך בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה במיוחד ומועבר על ידי טובי המורים בתחום – שהופכים את החומר הנלמד לחי ומרתק. אז בואו ליהנות מהלימודים שיפתחו בפניכם עולם מרגש של עלילות מרתקות – ואף יעלו את סיכוייכם להתקבל לתואר ראשון – בואו לקרוא עוד על לימודי הכנה לבגרות בתנ"ך.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי הכנה לבגרות בתנ"ך מיועדים, כמובן, לכל מי שרוצה (או נדרש) להשלים בגרות זו, המהווה את אחת ממקצועות החובה בבגרות – ובלעדיה אין התלמיד זכאי לתעודת בגרות. הלימודים מתאימים גם למי שרוצה לשפר את ממוצע הבגרות שלו – וסיום בגרות בתנ"ך 5 יח"ל בציון גבוה תעניק לו בונוס משמעותי.

הלימודים מתאימים במיוחד למי שמעוניין להשתלב בלימודי תואר ראשון במקרא, היסטוריה, מחשבת ישראל והיסטוריה של עם ישראל.

אם אתם מתעניינים בלימודי השלמת בגרות בתנ"ך, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להשלמת בגרויות: קורס השלמת בגרות בהיסטוריה, קורס השלמת בגרות בספרות, קורס השלמת בגרות באזרחות וכיו"ב.

תנאי קבלה

אין תנאי קבלה ללימודים בקורס השלמת בגרות בתנ"ך – וכל אחד ואחת מוזמנים לבוא וליהנות מלימודים אלו, אשר יכולים לתרום רבות לשיפור ממוצע הבגרות שלכם – ולקבלתכם ללימודים אקדמיים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הכנה לבגרות בתנ"ך משתנה בהתאם לעומק והיקף הלימודים – שכן יש שני מסלולי לימוד בתחום: קורס להשלמת בגרות בתנ"ך ברמת 2 יחידות לימוד וקורס השלמת בגרות בתנ"ך ברמת 5 יחידות לימוד(אשר מורכב למעשה מהקורס ברמת 2 יח"ל וקורס ברמת 3 יח"ל).

כמובן כי הקורס ברמת 2 יחידות לימוד הוא קצר יותר – ונמשך בדרך כלל בין חודשיים לארבעה חודשים, ואילו הקורס להשלמת בגרות בתנ"ך 5 יחידות לימוד הוא ארוך יותר – ונמשך, לרוב, בין שלושה חודשים לחצי שנה.

מתכונת הלימודים

הלימודים בקורס השלמת בגרות בתנ"ך נערכים בקבוצות קטנות – כך שכל תלמיד זוכה ליחס אישי ומטפח ולליווי צמוד ממורי הקורס. הלימודים נערכים במתכונת של מפגש אחד או שניים בשבועה (ולעיתים רחוקות – במתכונת של שלושה- ארבעה מפגשים שבועיים), אך בשבועות האחרונים של הקורס מתקיימים "מרתונים", בהם מתנסים התלמידים בהשלמת בחינות לדוגמא, כמעט מידי יום.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בנוחות בלימודים, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.
 

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס הכנה לבגרות בתנ"ך תדאג להכשירכם בכל הידע הדרוש על מנת להוציא ציון גבוה בבחינה, ובמהלך הלימודים תזכו, כמובן, גם לתרגול רב – ותתנסו בהשלמת בחינות לדוגמא ובחינות משנים קודמות, כך שתגיעו לבחינה כשאתם יודעים בדיוק מה מצפה לכם.

בין הנושאים והתכנים הנלמדים בקורס השלמת בגרות בתנ"ך: חוק וחברה במקרא, חורבן, גלות וגאולה, עלילות מלכים ונביאים, המאבק לחברה מוסרית בתנ"ך, חיי הפרט והכלל בתקופת התנ"ך, תרגומי התנ"ך, הליך הקנוניזציה, מנהיגות ומנהיגים במקרא, דוד ומנהיגותו, חמש מגילות, השוואות בין טקסטים, סיפורי האבות, מעמד האישה בחוק ובסיפור המקראי, התמודדות עם טקסט לא מוכר – Unseen ועוד שלל נושאי לימוד.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות בתנ"ך?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות בתנ"ך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?