קורס הכנה לבגרות באזרחות

לעבור בקלות בגרות באזרחות

קורס הכנה לבגרות באזרחות
אם אינכם זכאים לתעודת בגרות מלאה כיוון שטרם הוצאתם ציון עובר בבגרות באזרחות, או אם אתם כבר אוחזים בתעודת בגרות מלאה, אך מעוניינים להעלות את הממוצע – הלימודים בקורס הכנה לבחינת הבגרות באזרחות יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו, בדומה למרבית קורסי ההכנה לבגרותקורסי ההכנה למבחנים ככלל) יקנו לכם בזמן קצר את כל הידע והכלים הדרושים להצלחה בבחינה.

קורס הכנה לבגרות באזרחות ידאג כי לא רק שתשלטו היטב בכל החומר העיוני הדרוש, אלא גם תקבלו מיומנויות שתורמות להצלחה – איך מתמודדים עם לחץ זמן, איך מנסחים תשובות וכו'. המורים האיכותיים, חומרי העזר המעולים ואווירת הלימודים הנעימה – הופכים את הקורס לחוויה נעימה, שלא מזכירה כלל את הלימודים במרבית התיכונים. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס הכנה לבגרות באזרחות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בחינת הבגרות באזרחות היא בחינת חובה בתעודת הבגרות – וללא ציון עובר בבחינה לא תהיו זכאים לתעודת בגרות מלאה. בחינת הבגרות באזרחות אינה נחשבת לקשה במיוחד, ועל כן גם השלמתה – בייחוד בעזרת קורס מתאים, היא מהירה בדרך כלל.

בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב על הלימודים בקורס השלמת בגרות באזרחות, המוצע לכם על ידי מכללות ומוסדות לימוד מובילים בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכנה לבגרות באזרחות מיועדים למי שטרם השלים בגרות זו ועל כן אינו זכאי לתעודת בגרות מלאה, כמו גם למי שמעוניין לשפר את הציון שלו בבחינת הבגרות בתחום – ובכך גם להעלות את ממוצע הבגרות שלו.

הלימודים מתאימים במיוחד למי שרוצה להשתלב בלימודי תואר ראשון במדעי המדינה, תואר ראשון במנהל ציבורי, תואר ראשון ביחסים בינלאומיים וכיו"ב.

אם אתם מתעניינים בלימודי השלמת בגרות באזרחות, אולי תגלו עניין גם בלימודים במכינה קדם אקדמית, קורס השלמת בגרות בהיסטוריה, קורס הכנה לבגרות בספרות, קורס הכנה לבגרות בספרות וכו'.

תנאי קבלה

ברוב המכריע של המכללות ומוסדות הלימוד, הלימודים בקורס הכנה לבגרות באזרחות פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים שום תנאי קבלה בפני המועמדים.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות באזרחות אינם ארוכים כלל וכלל – וברוב המכללות ומוסדות הלימוד בתחום הם נמשכים בין חודשיים לחמישה חודשים בלבד. בדרך כלל נערכים הלימודים במתכונת של בין מפגש אחד לשלושה מפגשים בשבוע – אולם לקראת סיום הקורס, ובהתקרב מועד הבחינה, נכנסים התלמידים ל"מרתון", הכולל מפגשים כמעט מידי יום – בהם משלימים התלמידים מבחנים לדוגמא.

כמובן כי כדיי להצליח בבחינה אין די בהגעה לשיעורים – אלא יהיה עליכם להשקיע גם זמן בחזרה ותרגולים בבית.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי השלמת בגרות באזרחות, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכנה לבגרות באזרחות דואגים לצייד את בוגריהם בכל הידע והכלים הדרושים על מנת לעבור בחינה חשובה זו בהצלחה. בנוסף להרצאות העיוניות המרתקות, נהנים התלמידים גם משלל תרגולים– הכוללים סימולציות רבות: השלמת בחינות בגרות לדוגמא ובחינות משנים עברו, כך שהם מגיעים לבחינה כשהם יודעים מה מצפה להם בה.

הלימודים בקורס השלמת בגרות באזרחות כוללים את הנושאים הבאים: הכרזת העצמאות, לאום ומדינת לאום, זהות אזרחי מדינת ישראל, מאפייניה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, דת ומדינה במדינת ישראל, מדינת ישראל ויהדות התפוצות, הרעיון הדמוקרטי, עקרון הגבלת השלטון, עקרון שלטון החוק, היסודות החוקתיים של מדינת ישראל, חוק וחוקה במשטר הדמוקרטי, חוקי היסוד, שיטת הבחירות לכנסת ישראל, הכנסת ומוסדותיה, חירויות הפרט, רשויות השלטון בישראל ועוד.

בכדיי שהלימודים יהיו מעניינים במיוחד, ובכדי שהתלמידים יפנימו את החומר הנלמד היטב, מלווים הלימודים בדיונים מרתקים על סוגיות אקטואליות בוערות.
איפה אפשר ללמוד קורס הכנה לבגרות באזרחות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הכנה לבגרות באזרחות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?