קואצ'רס סקול

קורס מאמנים אישיים - התמחות בתזונה והרזיה

קואצ'רס סקול מציעים קורס מאמנים אישיים - התמחות בתזונה והרזיה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מאמנים אישיים - בית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים של קורס מאמנים אישיים עשירה ומגוונת, וכוללת קשת ענפה של תכנים מרתקים. איתור חסמים ונטרולם, ארגז כלים לאימון אישי, חשיבה חיובית ככלי אימון, היכרות עם המתאמן, קלפי אימון, בנייה ופיתוח תכנית פעולה, סוגי האימון השונים, יעוץ משפטי בדרך לעבודה כמאמן, לימוד שאילת שאלות עומק ורוחב, אימון במערכות יחסים, כלים לשיווק ופרסום עצמי, יסודות האימון האישי והכרת תחום האימון, שימוש במשאבים אסטרטגים, אימון בתחום התזונה, התמודדות עם רגשות, כלים מקצועיים בהקמת עסק עצמאי באימון, תפקידי המאמן האישי, עבודה בדמיון מודרך ונהלי עבודה עם טפסי רישום הם רק חלק מנושאי הלימוד.

קורס מאמנים אישיים - תנאי קבלה
על מנת להתקבל לקורס יש לעבור ראיון אישי עם מנהל תוכנית הלימוד, ולהציג קורות חיים.

קורס מאמנים אישיים - משך הלימודים
הקורס מקיף 180 שעות אקדמיות. חלק נוסף של הקורס הוא אימון לתזונה נכונה, אורח חיים בריא, הרזיה והנחיית קבוצות, בהיקף של 50 שעות אקדמיות נוספות

קורס מאמנים אישיים - התמחות מעשית
חלק בלתי נפרד של הלימודים כולל סטאז', הכולל התנסות באימון אישי מול מתאמן נבחר בליווי של אנשי צוות וכן בצורה עצמאית. ניתן לבחור האם לבחור מתאמן באופן אישי, או לאמן את אחד מהלקוחות של הרשת אשר זקוק לתהליך האימון.

קורס מאמנים אישיים - תעודה
לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת סיום קורס מאמנים אישיים מטעם 'לרדת בקלות' בהתמחות בתזונה.

קורס מאמנים אישיים - התמחות בתזונה והרזיה
בית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה מציע אפשרות ייחודית של התמחות לעבודה עם מתאמנים המבקשים לשמור על תזונה נכונה, לרזות, לשפר את איכות החיים, ולהנחות קבוצות. חלק בלתי נפרד של הקורס כולל תהליך של אימון אישי, הן כאימון עצמי והן מבחינת תזונה. המשתתפים בקורס ירכשו כלים לבנייה ולפיתוח עסק כמאמנים עצמאיים, וכן מיומנויות לאימון תזונתי, בניית תפריטים, ועוד.

קורס מאמנים אישיים - התמחות בתזונה והרזיה - נושאי הלימוד
הנושאים של התמחות זו מרתקים במיוחד, ומקיפים קשת רחבה של תחומי ידע. בין היתר, ילמדו נושאים דוגמת פיתוח תכנית פעולה וחשיבה תוצאתית, אבות המזון, סוגי דיאטות, תכניות תזונה לכלל האוכלוסיות, חישוב קלורי, אימון אישי מהו, בניית תפריטים להרזיה, קבוצות המזון ופירמידת המזון, תוויות המזון ותרגול בקריאתן, מודל האימון האישי המלא וכן ויטמינים ומינרלים חיוניים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קואצ'רס סקול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?