רשת עתיד

קורסים בתחום השירות

רשת עתיד מציעה מגוון קורסים מרתקים בתחום השירות, אשר מקנים ידע מקצועי מתקדם, ופותחים אפשרויות תעסוקה מגוונות ומרתקות.
הרשת מציעה הנחות מיוחדות לחיילים משוחררים, בנוסף על ההנחה הקבועה בשימוש דמי הפיקדון במסלולים המאושרים

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

חטיבת יועצי שירות
חטיבת יועצי שירות מבית רשת מכללות עתיד מציעה קשת עשירה של קורסי שירות ומכירות, במגוון ענפים מרתקים. קורס מכירות מקנה כלים מקצועיים מתקדמים בתחום התקשורת הבין אישית ומסייע להגדיל את היקף הפעילות העסקית, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע בתחום זה. מכללת עתיד פיתחה קורסים מתקדמים ומותאמים לתעשייה, המעניקים את כל הידע הדרוש, בהנחיית של טובי בעלי המקצוע בתחום.

קורס יועצי שירות למוסכים
קורס יועצי שירות במוסכים ברשת מכללות עתיד מעניק ידע מקצועי מתקדם, המקנה את הכלים הנחוצים בכדי לבנות מערכת אמון עם הלקוחות, לשפר את רמת השירות, ולהגדיל את נפח הפעילות העסקית. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו מיומנויות מתקדמות בתחום מכירות, תקשורת בין אישית, משא ומתן, ועוד. הקורס כולל 120 שעות לימוד, ומציב תנאי קבלה של ראיון אישי. לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת בוגר קורס "יועצי שירות למוסכים" מטעם רשת מכללות עתיד.

קורס מכירות למקצוענים
על מנת לשרוד בעולם תחרותי, יש לשווק ולמכור יותר מהמתחרים ולשמר את הלקוחות. דבר זה יוצר ביקוש רב לאנשי מכירות מיומנים, ומכללת עתיד פיתחה קורס ייחודי המקנה תעודת "איש מכירות מקצוען", ומאפשר להשתלב במערך ההשמה בתחום. הקורס מיועד לאנשי מכירות בפועל, אשר מבקשים ליהנות מתנאים מצוינים הכוללים טלפון, עמלות, רכב, ובונוסים. תנאי קבלה לקורס כוללים מסירת קורות חיים ומענה על שאלונים, ראיון אישי והשלמת פרויקט גמר. משך הקורס הוא 60 שעות לימוד אקדמיות במתכונת של 10 מפגשים בשעות הערב, והנושאים כוללים תחומים מרתקים דוגמת סדנאות מעשיות, הקניית מיומנות מכירה, רכישת כישורי משא ומתן, עמידה מול קהל ואימון אישי וקבוצתי.

 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
רשת עתיד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?