מכללת עוצמה

כל הכלים וכל האפשרויות על מנת להשתלב במעגל העבודה

מכללת עוצמה מציעה קורסי הכשרה ותעודה בקשת רחבה של תחומים, המיועדים לציבור הדתי והחרדי  ומעניקים מקצוע מבוקש. הלימודים במכללה יציידו אתכם במיטב הידע והכלים הדרושים על מנת להשתלב בהצלחה במעגל העבודה. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת עוצמה - מסלולי הלימודים:
קורס תיווך נדל"ן
קורס מצילים

מכללת עוצמה - לימודי מקצוע
המצב הסוציו אקונומי במדינת ישראל כיום מצריך הכשרה מקצועית, אשר תאפשר להשתלב בשוק העבודה במקצועות ריאליים. מכללת עוצמה מציעה קורסים מגוונים, המיועדים לכלל האוכלוסייה ולציבור הדתי והחרדי בפרט, ומקנה תעודה מוכרת אשר פותחת דלתות. מכללת עוצמה מציעה קשת רחבה של קורסי הכשרה והשתלמות מקצועית, המסייעים להשתלב בעולם התעסוקה. תוכניות הלימודים האיכותיות נבנו על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון, ומבטיחות כי התלמידים ירכשו את כל האפשרויות הנחוצות בכדי להשתלב במעגל העבודה.

מכללת עוצמה - מוסד מוכר
המכללה מהווה המשך לפעילות של מכון אליה, אשר מכשיר אברכים ובעלי פוטנציאל למקצועות קודש בציבור החרדי והדתי. הודות לשיתוף הפעולה עם משרדי ממשלה, מכללת עוצמה קובעת את סדר היום הציבורי ומבטיחה הכשרה של האוכלוסייה הבוגרת, כאמצעי לשדרוג מקצועי ותעסוקה.

תוכניות לימוד איכותיות - מכללת עוצמה
ההכשרה של קורסי מקצוע והכשרה מקצועית במכללת עוצמה לגוף ולנשמה ניתנת על ידי מרצים איכותיים במיוחד, בעלי הסמכה להעניק תעודות אשר מוכרות בשוק העבודה. המבחנים של מכללת עוצמה הנם מבחנים המוכרים על ידי האיגודים המקצועיים או משרדי ממשלה המעניקים את התעודות המבוקשות, כאשר הלימודים עצמם מועברים על ידי סגל הוראה איכותי במיוחד.

מכללת עוצמה - ייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך
הציבור זכאי להכוונה מטעם אנשי מקצוע, הן לשם בחירת התחום בו מעוניינים להשתלב בשוק התעסוקה, והן לאחר סיום הלימודים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת עוצמה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?