בגרות בקלות

קורס הכנה לבגרות

מכללת נשיא טכנולוגיות מציעה קורסי הכנה לבגרות - בגרות בקלות - המועברים בקבוצות מצומצמות של 3-5 תלמידים. קורסי ההכנה מקנים לתלמידים את כל הידע הנדרש להם ע"מ לעבור בהצלחה את בחינות הבגרות וזאת בדרך ידידותית המאפשרת הטמעה מלאה של כל נושא ללא קושי.
ההרשמה לסמסטר קיץ 2012 החלה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מקצועות הלימוד בקורס ההכנה לבגרות - בגרות בקלות - מכללת נשיא טכנולוגיות:
מקצועות חובה:
אנגלית - 3,4,5 יחידות לימוד
מתמטיקה - 3,4,5 יחידות לימוד
תנ"ך - 2 יחידות לימוד
ספרות - 2 יחידות לימוד
היסטוריה - 2 יחידות לימוד
אזרחות - 1 יחידת לימוד
הבעה עברית (חיבור) - 1 יחידת לימוד
הבעה עברית (לשון והבעה) - 1 יחידת לימוד

מקצועות בחירה:
היסטוריה/תנ"ך/ספרות - 5 יחידות לימוד
מדעי החברה/שפה זרה שנייה - 3,5 יחידות לימוד
כימיה/גיאוגרפיה/פיסיקה - 3,5 יחידות לימוד
אמנות/היסטוריה/ביולוגיה/תלמוד - 3 יחידות לימוד

מסלול בגרות מלאה כולל 20-21 יחידות לימוד

מכללת נשיא טכנולוגיות מציעה קורס בגרות בקלות שהינו קורס הכנה לבגרויות. הקורס הייחודי מועבר בקבוצות מצומצמות של 3-5 תלמידים המאפשרות מתן יחס אישי ומעקב אחר התקדמותו וקשייו של כל תלמיד. הלמידה בקבוצות קטנות מונעת מהתלמידים ליצור פערים בחומר ונותנת להם הזדמנות להתקדם בקצב אישי מבלי שהם מתנתקים מהכיתה.

המורים של 'נשיא טכנולוגיות' המלמדים בקורס בגרות בקלות הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב ביותר בהגשת תלמידים לבחינות הבגרות ובנוסף הם בעלי הכשרה דידקטית לטיפול בקשיי הבנה ולמידה. המורים מקפידים לתת יחס חם ואישי לכל תלמיד ולהתאים את שיטת הלימוד והקצב לצרכיו. מכללת נשיא טכנולוגיות מעריכה באופן שוטף את המורים ע"י משובים ומבחנים ובכך שומרת על רמתם הגבוהה.

בקורס בגרות בקלות מערכת השעות נקבעת ע"י התלמיד ואין צורך לחכות שיפתח קורס - התחלת הלימודים היא מיידית. קורסי ההכנה מקנים לתלמידים את כל הידע הנדרש להם ע"מ לעבור בהצלחה את בחינות הבגרות וזאת בדרך ידידותית המאפשרת הטמעה מלאה של כל נושא ללא קושי. התלמידים מקבלים ערכות לימוד המלוות את השיעורים בכיתה אשר כוללות תרגול בלומדות מקצועיות. בנוסף, כל תלמיד שירשם לקורס הכנה במכללה יעבור סדנא להפחתת מתחים ושיפור הריכוז בבחינות בחינם!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בגרות בקלות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?