ניב רווח פסיכומטרי

פסיכומטרי בלי קורס

רוצים להוציא ציון גבוה בבחינה הפסיכומטרית, אך אינכם מעוניינים להירשם לקורס? מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של למידה עצמאית לפסיכומטרי, אך חוששים כי לא תמצאו חומרי ועזרי לימוד מתאימים? אם עניתם לשאלות אלו בחיוב - הגעתם למקום הנכון: כאן תוכלו לקרוא מידע על ערכת ההכנה לפסיכומטרי הטובה ביותר בשוק - ואף תוכלו להזמינה און ליין!

ספרי הלימוד של ניב רווח פסיכומטרי מציעים לכם הכנה מושלמת לבחינה המכריעה: הספרים נכתבים לאחר עבודת פיתוח ומחקר מעמיקה, והם מתעדכנים מספר פעמים בשנה - לאחר כל מועד בחינה (בניגוד לספרי ההכנה של מכונים אחרים). חומרי הלימוד כוללים את כל החומר הדרוש להצלחה בבחינה, ומאפשרים לכם ללמוד בקצב האישי שלכם. 

אם תבחרו ללמוד בעזרת ספרי הלימוד של ניב רווח פסיכומטרי - אין זה אומר כי תשארו לבד במערכה - שכן לכל אורך הדרך - מרגע רכישת הספרים ועד יום המבחן עצמו, תזכו לליווי ותמיכה מצוות המדריכים המעולה של ניב רווח, אשר יעזרו לכם און-ליין בכל בעיה ושאלה העלולה לצוץ.

אז בואו ליהנות מהכנה מקיפה לפסיכומטרי ללא קורס: 
ניב רווח פסיכומטרי - 1-800-750-760
https://www.psychometry.co.il

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בשביל להצליח בפסיכומטרי לא חייבים קורס - ויעידו על כך ציוניהם של מי שבחרו ללמוד עם ערכת הספרים של ניב רווח - הנהנים מציוני פסיכומטרי גבוהים במיוחד, המשאירים את הממוצע הארצי הרחק מאחור. 

לא כל אחד זקוק לקורס פסיכומטרי על מנת להצליח בבחינה - ולמעשה, הלימודים בקורס, המוכתבים על פי קצב הכיתה, יכולים לעכב תלמידים רבים. אז אם גם אתם התברכתם ביכולות אוטודידקטיות גבוהות, או אם אין זו הפעם הראשונה בה אתם ניגשים לפסיכומטרי - הלימודים הם ערכת ההכנה של ניב רווח פסיכומטרי יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם. גם אם נרשמתם כבר לקורס הכנה לפסיכומטרי באחד מהמכונים בשוק - תוכלו להזמין את ערכת הספרים של ניב רווח - ותיהנו מחומרי הלימוד המעודכנים והמקיפים ביותר בשוק. 

לימודים עצמאיים לפסיכומטרי עם ערכת ההכנה של ניב רווח הם בעלי יתרונות רבים: תוכלו לחסוך כסף רב וזמן יקר, שכן ערכת ההכנה עולה פחות מקורס - והיא מאפשרת לכם ללמוד בקצב שלכם, ובימים והשעות המתאימים לכם - מבלי להיות כפופים לדרישות חיצוניות כלשהן. אז בואו ליהנות מהכנה מעולה לבחינה החשובה - התקשרו והזמינו את ערכת הספרים המובילה בשוק!

קצת על ניב רווח -
ניב רווח הוא אחד מבכירי מדריכי הפסיכומטרי בישראל והוא עוסק בתחום כבר משנת 1999. רווח עבד 6 שנים כמדריך פסיכומטרי בקידום, במהלכן כיהן במשך שנתיים כמנהל צוות מדריכים, "מדריך של מדריכים", כותב ומפתח חומרי לימוד, ממפתחי קורס "קידום אישי", מנהל תוכן של הכשרות מדריכים ועוד. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ניב רווח פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?