המרכז האקדמי למשפט ועסקים

Think Global

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן מציע לימודי תואר ראשון במשפטים ועסקים, כחלק מתפישת עולם הרואה בתחומים אלו את היסודות של חברה בריאה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

פקולטות ומסלולי לימודים - המרכז האקדמי למשפט ועסקים:
הפקולטה למשפטים
חדש! תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים
תואר ראשון במשפטים
תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט מסחרי
תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה
תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט וזכויות אדם
תואר ראשון במשפטים בהתמחות דיני משפחה
מכינה למשפטים - מכינה קדם משפטית

הפקולטה למנהל עסקים - לימודי מנהל עסקים וחשבונאות
תואר ראשון בחשבונאות
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות שיווק
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות מימון
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות ניהול תפעולי
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית

תואר משולב - משפטים ומנהל עסקים

מלגות לימודים:
מנע"ס + חשבונאות למועד אוקטובר:
ציון פסיכומטרי 580-599 - 20% משכ"ל
ציון פסיכומטרי 600-649 - 30% משכ"ל
ציון פסיכומטרי 650 ומעלה - 50% משכ"ל

המרכז האקדמי למשפט ועסקים חורת על דגלו את הנושא החברתי, מתוך השקפה כי לצד מצוינות אקדמית יש לפתוח את ההשכלה האקדמית לכל מגזרי האוכלוסייה. לימודי תואר ראשון במשפטים ועסקים במרכז האקדמי למשפט ועסקים הוקם כעמותה ללא מטרות רווח, על מנת להבטיח הכשרה איכותית ככל הניתן. החופש האקדמי המלא של המרכז מאפשר לפתח תוכניות לימודים ייחודיות, אשר מפתחות אצל הסטודנטים חשיבה ביקורתית ויצירתית, מתוך מסד ידע אקדמי נרחב.

כחלק מתפישת העולם החברתית של המרכז האקדמי למשפט ועסקים, במוצעים במרכז מגוון רחב של מלגות לסטודנטים, על פי בסיס סוציו אקונומי, ציון הפסיכומטרי, חוג הלימודים, ועוד. יתרונות נוספים העומדים לרשות הסטודנטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים כוללים חדרי לימוד מרווחים, אולמות ממוגזים, חדרי מחשב עם מיטב הטכנולוגיות, ספריה משפטית, צוות מרצים הנמנה עם המובילים בתחום המשפט והעסקים, ועוד.

התמחות בבית הדין לבוררויות בפריז - בית הדין לבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (ICC), הממוקם בפריז, נחשב למוסד המוביל בעולם ליישוב סכסוכים מסחריים בינלאומיים. בית הדין נוסד בשנת 1923, וטיפל מאז בעשרות אלפי סכסוכים ממאות מדינות וטריטוריות, ובכלל זה ישראל. המרכז האקדמי למשפט ולעסקים יאפשר לקבוצת תלמידים מצטיינים, אשר ייבחרו לאחר ראיון קבלה אישי, להשתתף בקורס קיץ בנושא בית הדין לבוררות של ICC.

מבחני הבר בני יורק - כחלק מהמאמצים להכין את הסטודנטים לקראת קו הזינוק בקריירה, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציע גם הכשרה גם לקראת בחינות ה- BAR של מדינת ניו יורק, בתשלום נוסף. מבחן זה מאפשר להרחיב את גבולות התעסוקה העתידיים מעבר למדינת ישראל ולפעול כעורכי דין בארה"ב הנהנים מיוקרה רבה. בנוסף, עוברים המשתתפים בקורס גם סדנאות לשיפור האנגלית המשפטית ויכולת הכתיבה באנגלית.

חילופי סטודנטים בסין - במסגרת חוזה חילופי הסטודנטים אשר נחתם בין Harbin Institute of Technology והמרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן, כל מכללה יכולה לשלוח סטודנטים שלה לאוניברסיטה השנייה ולהפך. הלימודים מוכרים לטובת קרדיטציה באוניברסיטת הבית שממנה הגיעו, והחל מהסתיו הקרוב יוכלו סטודנטים של המרכז האקדמי (בעיקר ממנהל עסקים) ללמוד סמסטר שלם בחרבין. דרישות הסף הן שליטה טובה באנגלית, ממוצע ציונים גבוה, וכן סוף שנה א' והלאה.

 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?