בית הספר למקצועות הספורט

לימודי ספורט באווירה אחרת

בית הספר למקצועות הספורט הוא מרכז פרטי מוביל להכשרת מדריכי כושר וספורט. בית הספר פועל באישור ופיקוח מינהל הספורט, ומציע קשת עשירה ומרתקת של קורסי הכשרה, העשרה והשתלמויות מקצועיות.
שלוחות של בית הספר למקצועות הספורט פועלות בתל אביב, קריית ביאליק ורמת ישי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בית הספר למקצועות הספורט - קורסים
מדריכי כושר גופני ובריאות (תל אביב)
מדריכי אירובי, עיצוב הגוף ומדרגה (תל אביב, קריית ביאליק)
מדריכי אופניים- שטח וכביש (תל אביב, רמת ישי)
מדריכי תנועה לגיל הרך (תל אביב)
מדריכי Indoor Cycling- רכיבת אופני סטודיו (תל אביב)
קורס מדריכי קיקבוקס (תל אביב)
מדריכי שחייה (תל אביב, קריית ביאליק)
קורס מדריכי טריתאלון (תל אביב)
קורס מדריכי שחיית תינוקות (תל אביב)
קורס מדריכי פילאטיס מזרן (תל אביב)
קורס מפעילי בריכות (תל אביב)
קורס מדריכי אומנויות לחימה (תל אביב)
קורס מדריכי OUTDOORFITNESS  (תל אביב)

בית הספר למקצועות הספורט מציע לסטודנטים הלומדים בו יתרונות רבים, מתוך הבנה כי הלימודים הינם בעלי השפעה רבה על העתיד המקצועי. צוות המרצים של בית הספר נמנה עם המובילים בתחומם, ובכלל זה מדריכים מקצועיים, בעלי ניסיון הוראה של שנים במועדונים המובילים בארץ ובמסגרות אקדמיות. המורים מיומנים בתחומיהם השונים, ומתעדכנים ללא הרף במתרחש בענף הספציפי בתחום מקצועות הספורט אותו הם מלמדים.

יתרון מרכזי נוסף של בית הספר למקצועות הספורט הוא סיוע בהשתלבות בשוק העבודה, לאחר שהבוגרים מסיימים את לימודיהם. דבר זה נעשה באמצעות שיתוף פעולה עם גופים מקצועיים שונים בתחום מקצועות הספורט, ולאחר שהבוגרים השלימו את כל חובותיהם הלימודיים. חשוב לציין כי תוכניות הלימודים של המכללה מותאמות לדרישות מנהל הספורט וגופים אחרים בתחום, ומתעדכנות על מנת להעניק לסטודנטים את הידע המקצועי והעדכני ביותר. בנוסף לכך, כל תלמיד זוכה בתחילת הקורס לחומר מקצועי מגוון בדמות ספרים וחוברת לימוד.

בית הספר למקצועות הספורט מציע מגוון עשיר של קורסים מרתקים, לצד השתלמויות מקצועיות. כל מי שמבקש להשתלב בתחום תוסס ודינאמי ולהדריך, או למדריכים בפועל אשר מעוניינים להתמקצע ולהתעדכן, ימצא עניין רב בקורסים השונים של בית הספר למקצועות הספורט. כדאי לדעת שמתקני הלימוד של בית הספר הינם מקצועיים במיוחד, ומאובזרים במיטב מכשירי הכושר ואביזרי הספורט שיש לשוק המודרני להציע. בנוסף לכל אלה, אווירת הלימודים בבית הספר חיובית במיוחד, ומבטיחה לימודים מעניינים ומאתגרים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר למקצועות הספורט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?