בית הספר לקולנוע מעלה

קורס קולנוע וטלוויזיה

בית הספר לקולנוע מעלה הינו מוסד אקדמי מוביל, אשר מציע מגוון קורסים בתחום הבימוי, ההפקה והתסריטאות.
בית הספר מעלה ממוקם בירושלים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס קולנוע - בית הספר מעלה
מסלול מלא - מגמת בימוי והפקה
מסלול יום בשבוע - מגמת תסריטאות

בית הספר מעלה בירושלים הינו אחד מבתי הספר המובילים בארץ ללימודי קולנוע, המקנה לסטודנטים הכשרה מקצועית מקיפה ונרחבת. צוות המרצים של בית הספר לקולנוע מעלה כולל אנשי מקצוע מובילים בתחום הקולנוע והטלוויזיה, אשר חולקים את ניסיונם המקצועי עם הסטודנטים, ומעניקים להם ליווי אישי ומעצים.

הסטודנטים של קורס קולנוע בבית הספר מעלה זוכים להצלחה בינלאומית ולפרסים חשובים, ומשתלבים בכל תחומי המדיה. במהלך הלימודים ניתן דגש מיוחד על הפן הוויזואלי, וזאת על מנת להביע את המסר הרצוי מתוך אתגר אמנותי ומחשבתי, תוך שימוש ביצירתיות ויזואלית, וללא אלימות ופוגענות כלפי הצופים.

חלק מרכזי של קורס קולנוע בבית הספר מעלה הוא הבאת קולות וצבעים חדשים אל המסך, וזאת באמצעות התמקדות בתחום העלילתי לצד התחום התיעודי. תוכנית הלימודים כוללת ימי עיון, סדנאות ומפגשים עם יוצרים מהארץ ומהעולם, וזאת בכדי לחשוף חומרים אשר טרם הובאו בצורה אובייקטיבית לחברה. הציוד הטכני העומד לרשות הסטודנטים הינו איכותי במיוחד, דבר המסייע להגיע לרמה גבוהה של מקצועיות.
.
דגש נוסף של קורס טלוויזיה בבית הספר מעלה הוא על תרבות יהודית, על מנת לסייע לסטודנטים לחפש ולנסח הגדרה אישית למהותו של קולנוע יהודי בפרספקטיבה ישראלית עכשווית. באמצעות קורסים בנושאים מגוונים דוגמת תרבות המערב, מקורותיו היהודיים של עגנון, דמויות בתנ"ך והתנ"ך באמנות הפלסטית הסטודנטים נחשפים לנושאים חדשים, ומפתחים זהות אישית.

בית הספר מעלה ממוקם בבניין ירושלמי עתיק, אשר מקנה נופך מיוחד ללימודים. בנוסף, המגוון המיוחד של המורים והתלמידים בבית הספר לקולנוע מוסיף נופך משפחתי וחברתי, המתלווה ללימודים אינטנסיביים ומעמיקים. העיר ירושלים זוכה לפריחה בשנים האחרונות, וסטודנטים מכל חלקי הארץ מגיעים ללמוד בה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר לקולנוע מעלה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?