מכללת רידמן

המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית היא המכללה הגדולה, הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית ולהכשרת מטפלים בתחומים אלו. למעשה, כמחצית מהמטפלים ברפואה משלימה בישראל כיום הם בוגרי המכללה! מכללת רידמן, אשר הוקמה בשנת 1987, מציעה מגוון תוכניות לימוד להכשרת מטפלים מקצועיים ומיומנים בתחומים השונים של הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית וכן מקיימת קורסי המשך למטפלים וקורסי העשרה לקהל הרחב. מסלולי הלימוד של המכללה מאופיינים ברמה אקדמית גבוהה, והם מוכרים הן ע"י האוניברסיטאות המובילות ברחבי העולם, הן ע"י האיגודים השונים של מקצועות הרפואה המשלימה בארץ. במכללה מלמדים כ-350 מומחים בעלי שם ועתירי ניסיון מהארץ ומהעולם, והיא מקיימת שיתופי פעולה עם מוסדות הלימוד המובילים בעולם בתחומי הרפואה המשלימה. הלימודים ברידמן משלבים בין הקניית הידע התיאורטי והעיוני העדכני ביותר, לבין שלל התנסויות מעשיות מעשירות, לרבות התנסות קלינית בטיפול (במסלולי הלימוד הרלוונטיים), כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, והשתלבוןתם בשלל המשרות המרתקות בתחום הינה קלה ומהירה יחסית. "רידמן קריירה", חטיבת ההשמה הייחודית של המכללה, מסייעת לבוגריה להשתלב  בעבודה, פציעה להם מגוון משרות ואף מלווה עת קליטתם הראשונית בשוק העבודה. 

הלימודים במכללת רידמן מוכרים כנקודות זכות לתואר ראשון במדעי הבריאות באוניברסיטת חיפה ולתואר ראשון ותעודת הוראה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים!

למכללת רידמן שלוחות ברמת אביב, ירושלים, חיפה, המכללה האקדמית כנרת, מכללת ספיר, באר שבע, אילת ומשגב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימוד במכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבי
חדש!
לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית ספיר בשיתוף מכללת רידמן
חדש!
תואר ראשון בלימודים רב תחומיים (BA) בשיתוף עם אוניברסיטת חיפה
מסלול נטורופתיה
מסלול תזונה טבעית אינטגרטיבית
מסלול הרבליסט קליני - רפואת צמחים אינטגרטיבית (Phyto-Therapy)
מסלול פסיכותרפיה גופנית
מסלול פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית - Transpersonal Psychotherapy 
מסלול מטפל רב תחומי במגע  (HHP - Holistic Health Practitioner)
מסלול רפלקסולוגיה
מסלול זן שיאצו אינטגרטיבי
מסלול עיסוי אינטגרטיבי
לימודי יוגה
מסלול איורוודה
קורס אימון הוליסטי ( Coaching) - נלמד ברמת אביב בלבד!
מסלול רפואה סינית אינטגרטיבית
קורס הילינג פסיכו-פיזי

קורסים חד סמטריאליים ושנתיים :
קורס ארומתרפיה
קורס אירידיולוגיה
קורס דמיון מודרך
קורס רייקי
קורס רוקחות טבעית
קורס פרחי באך
קורס עיסוי שוודי
קורס ג'ין שין אוקופרסורה
RAW FOOD

מכללת רידמן הינה מרכז לימודים מודרני אשר נותן פתרונות מעשיים ואקדמיים למעוניינים לצרוך את שירותי הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית ולמעוניינים להתמחות ברפואה המשלימה והאינטגרטיבית ולהעניק טיפולים. מכללת רידמן מציעה לימודי רפואה משלימה ואינטגרטיבית ברמה גבוהה במגוון רחב של תחומים, תוך שימת דגש על הכשרת מטפלים מקצועיים ומיומנים בעלי ידע רחב ומעמיק.

הלימודים בקורסי ההכשרה השונים מתקיימים ברוח של שיתוף ואחווה, לכידות חברתית ומשפחתיות ומציעים לסטודנטים לימודים המשלבים ידע תיאורטי והתנסות מעשית ומעניקים השכלה מקצועית עשירה, וכן כלים ומיומנויות מקצועיות רבות כדי להפוך למטפל מיומן ומוביל בתחום תוך שימת דגש על צרכיו האישיים של כל סטודנט.

הלימודים בקורסי ההכשרה של מכללת רידמן הם ברמה בינלאומית ומתקיימים בשיתוף פעולה עם גופים מובילים ויוקרתיים בתחומי ההכשרה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית ברחבי העולם.

במסגרת מגוון הקורסים הייחודיים והחווייתיים שמציעה מכללת רידמן, לומדים הסטודנטים מגוון רחב של נושאי לימוד, מתנסים וכמובן נהנים מלימודים איכותיים וברמה אקדמית גבוהה, סביבה רגועה, אסתטית ומפרה, מרצים בעלי שם וניסיון מהארץ והעולם, יחס חם וליווי אישי, כיתות לימוד נוחות ומאובזרות. מכללה רידמן רואה חובה לתרום את חלקה ליצירת מודעות בקרב הציבור, לחשיבות השמירה על שלמותו, אושרו ועושרו של העולם בו אנו חיים וכן לטיפוח יכולתנו להאזין לעצמנו. בוגרי מכללת רידמן נחשבים כמטפלים מקצועיים ומיומנים, בעלי ידע נרחב ומשתלבים כמטפלים בקופות החולים, מרפאות כאב, בתי החולים, בבתי מלון ובאתרי ספא שונים ואף משגשגים בקליניקות פרטיות ובשירות הציבורי.

כחלק מהחזון החברתי והתפישה הלימודית במכללת רידמן, ניתן דגש מרכזי על הצרכים האישיים והספציפיים של כל סטודנט במכללה. במסגרת זו, ישנה הקפדה מיוחדת על יצירתה של אווירת לימודים רגועה, אסתטית, נעימה ומרפה, המבטיחה של הסטודנטים ימצו בצורה מלאה את לימודיהם תוך שמירה על הרגשה טובה.

למכללת רידמן שלוחות ברמת אביב, ירושלים, חיפה, המכללה האקדמית כנרת, מכללת ספיר, באר שבע, אילת ומשגב.

בואו לקרוא על לימודי הרפואה המשלימה של מכללת רידמן בשיתוף המכללה האקדמית ספיר

בואו לקרוא על לימודי הרפואה המשלימה של מכללת רידמן בשיתוף המכללה האקדמית כנרת

 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת רידמן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?