מכללת מאמנים

קורס אימון במגוון התמחויות

מכללת מאמנים הינה בית הספר המוביל בישראל בתחומי ההעצמה האישית והארגונית, והיא מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום האימון, ההדרכה, הייעוץ וההכשרה ליחידים ולארגונים.
הלימודים מתקיימים בהרצליה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת מאמנים - קורסי אימון
אימון אישי
אימון עסקי
אימון משפחתי
אימון זוגיות
אימון לאיכות חיים
אימון מנטאלי לתזונה נכונה
הכשרת סופרוויזרים

מכללת מאמנים פועלת מאז שנת 2003, בניהולו של קובי קדם. המכללה שמה לעצמה למטרה להקנות לכל אדם את הכלים הנכונים לו, על מנת שיגיע להעצמה וצמיחה אישית בחייו. באמצעות כן ניתן להוביל ולהנחות עסקים לשגשוג ומצוינות ארגונית, ללוות ולפתח פרויקטים התנדבותיים למען הקהילה, ולהכשיר את המאמנים הטובים ביותר.

מאות בוגרים סיימו בהצלחה קורס אימון במכללת מאמנים, ומרביתם השתלבו בתחום לשם פרנסה. אחרים בחרו ליישם את גישת האימון במקום העבודה, מתוך הבנה כי איכות חיים נקבעת על פי ההצלחה העסקית והאישית, הסיפוק בחיים ובעבודה, ומידת מימוש הפוטנציאל האישי. קורס מאמנים של המכללה פותח מתוך ראייה מערכתית, המציעה ללקוחות מתודולוגיות וכלים ניהוליים מתקדמים, הבנויים על סמך ניסיון מעשי ויישומי.

בית הספר פועל באווירה אקדמית ומתאפיין ברמת לימודים גבוהה, עם דגש על למידה התנסותית וחווייתית, קורס אימון אישי לכל משתתף, התנסות מעשית באימון בליווי מנחה צמוד וערכות לימוד מובנות ועשירות. קורס מאמנים של המכון משלב טכנולוגיות מתקדמות באימון ואתר לימודים מתוקשב.

במסגרת קורס מאמנים, מכון מאמנים פיתח מודל אימון ייחודי המבוסס על הגישה הקוגניטיבית וגישות מתקדמות לשינוי טרנספורמטיבי, המאפשר להגיע לשינוי מנטאלי והתנהגותי. מודל ששת השלבים אשר פותח במכללת מאמנים מציע מתודולוגיה שיטתית, לצד ארגז כלים ייחודי, אשר התגבשו על בסיס של ניסיון מקצועי ורב שנים. הודות לכך, מובטח לסטודנטים כי במהלך קורס מאמנים ירכשו כלים מתקדמים לשם מיצוי הפוטנציאל ובהצלחה בהשגת מטרות חיים רצויות, באימון אנשים, מנהלים וצוותים לשינוי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת מאמנים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?