מכללת ט.מ.ל.

מיסוי וחשבונאות ממוחשבת

מכללת ט.מ.ל. למיסוי וחשבונאות ממוחשבת הוקמה לפני עשור על ידי חברת ט.מ.ל. בע"מ, ומציעה קורס חשבי שכר בכירים בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

במכללת ט.מ.ל שלושה מסלולי לימוד חשבי שכר - מסלול בוקר, מסלול ערב ומסלול לדתיים:
מסלול בוקר (בימי שישי)
היקף הקורס - חצי שנה
130 שעות אקדמאיות, כולל קורס מעשי על התוכנה
27 מפגשים
שעות הלימודים: 09:30-13:00

מסלול ערב
היקף הקורס - 3 חודשים
130 שעות אקדמאיות, כולל קורס מעשי על התוכנה
פעמיים בשבוע
27 מפגשים
שעות הלימודים: 17:30-21:00

מסלול מיוחד למגזר החרדי באזורים: בני ברק, ירושלים וחיפה - כיתות בהפרדה בפיקוח רבני.

מכללת ט.מ.ל. הוקמה על ידי חברת ט.מ.ל. בע"מ, ומובילה את תחום הפיתוח והשיווק של תוכנות חשבונאיות ופיננסיות כבר שלושה עשורים. קורס חשבי שכר בכירים במכללת ט.מ.ל. הינו בפיקוח של לשכת רואי החשבון בישראל, ובסוף הלימודים הבוגרים זכאים לתעודה מטעם המכללה וכן לתעודת חשב שכר בכיר מלשכת רואי החשבון, לעומדים בהצלחה במבחן הלשכה. חשוב לציין כי מכללת ט.מ.ל. שמה דגש מרכזי על הקניית כלים פרקטיים ומעשיים, ואלפי הבוגרים של המכללה משתלבים בהצלחה בשוק העבודה כחשבי שכר בכירים.

הסטודנטים של קורס חשבי שכר בכירים במכללת ט.מ.ל. זוכים למגוון הטבות, ובהן הכנה למבחן הסמכה של לשכת רואי החשבון בישראל, אחוזי מעבר בבחינת לשכת רואי החשבון מהגבוהים בארץ, מרצים מובילים בתחומם המשלבים פרקטיקה לצד חומר עיוני, לימודים בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל, קורס מרוכז של 3 חודשים בלבד, הכשרה מעשית בתוכנת שיקלולית- תוכנת השכר הותיקה והמובילה בישראל, וכן קורס חוזר בחינם 100% הצלחה בבחינה לתלמידים שהשתתפו ב- 80% מהשיעורים

חשוב לציין כי מכללת. ט.מ.ל. מציעה לסטודנטים של קורס חשבי שכר גם ערכת לימוד חינם בשווי 500 ₪, אשר כוללת תיק לכל נרשם, ספרות מקצועית, חוברת תרגילים, ספר לימוד מקצועי, וכן ספר קובץ החקיקה לחשבי שכר בהוצאת רונן. יתרון נוסף של מכללת ט.מ.ל. הוא הגמישות הרבה של מערכת הלימודים, המאפשרת לסטודנטים לבחור בין לימודי בוקר ביום שישי במשך חצי שנה, או לימודי ערב באמצע השבוע, במשך שלושה חודשים.

קהל היעד של קורס חשבי שכר במכללת ט.מ.ל. מגוון, וכולל אנשי מקצוע בתחום ניהול חשבונות, ניהול כספים, גזברות או חשבות שכר, המבקשים לקבל הסמכה ותעודה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל בכדי להתפתח מבחינה מקצועית. קהל יעד נוסף של קורס חשבי שכר הינו אקדמאים ואנשי מקצוע מתחומים אחרים, המבקשים לעשות הסבה מקצועית ולהשתלב בתחום מבוקש ויוקרתי.

חברת ט.מ.ל. מערכת מידע בע"מ נוסדה בשנת 1983, ומקפידה על כוח אדם מקצועי ואיכותי כתשתית למצוינות בחברה. מכללת ט.מ.ל. הכשירה עד כה אלפי סטודנטים, בהתאם לחזון של החברה להיות המובילים בישראל בתחום של פתרונות טכנולגויים בחשבונאות פיננסית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת ט.מ.ל.
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?