קורס מדריכי שחייה

בית הספר להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט

קורס מדריכי שחייה של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכי שחייה - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
שחייה הוא ספורט מרתק ומאתגר, המשלב מיומנויות רבות. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס מרתק ואיכותי, המיועד לשם הקניית כלים מעשיים בתחום. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו את המיומנויות הנחוצות לשם הדרכה בתחום, ובכלל זה ידע מתקדם ויכולות מעשיות טכניות וטקטיות.

תנאי קבלה - קורס מדריכי שחייה
דרישות הסף של הקורס כוללות ראיון אישי, מבחן מעשי, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, וכן גיל 16 לפחות.

קורס מדריכי שחייה - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. תורת האימון, אימון מדריך, מדעי הספורט, תרגול ושיפור טכניקה, מגיש עזרה ראשונה, פיזיולוגיה, הדרכה באימון שחייה, מיומנות אישית, פסיכולוגיה, הכנה גופנית לילדים, אנטומיה, טקטיקה מתודיקה, חוקה ושיפוט הם רק חלק מהנושאים הנלמדים בקורס.

משך הלימודים - קורס מדריכי שחייה
תוכנית הלימודים מקיפה ונרחבת, וכוללת 220 שעות. 60 שעות הן עיוניות במדעי הספורט, 140 שעות עוסקות בתורת הענף של שחייה, ונוסף על כך 20 שעות מוקדשות לעזרה ראשונה.

קורס מדריכי שחייה - תעודת הסמכה
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים להסמכת מדריך שחייה עד גיל 16 וכל פעילות לא תחרותית, על פי הוראות חוק הספורט ואישור משרד החינוך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי שחייה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?