המכללה האקדמית בוינגייט

קורסים במחשבים

המכללה האקדמית בוינגייט מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום המחשבים, במסגרת בין הספר לקורסים והשתלמויות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה האקדמית בוינגייט - קורסי מחשבים
מחשב מ-א' ועד ת'
קורס מחשב מ-א' ועד ת' של המכללה האקדמית וינגייט מיועד לכל עובדי ההוראה, ומקנה מיומנויות מקיפות בהפעלת מחשב החל מהשלב התחילי ועד לשימושי מחשב מתקדמים. משך הלימודים הוא 112 שעות, ובמהלכו נסקרים נושאים מרתקים דוגמת גיליון העבודה האלקטרוני Excel, דרכי העבודה במחשב, הכרת סביבת העבודה חלונות והכרת יישומים מתקדמים.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

יישומים חינוכיים באמצעות תקשוב (אינטרנט)
קורס יישומים חינוכיים באמצעות תקשוב (אינטרנט) של המכללה האקדמית וינגייט מקנה היכרות מעמיקה עם היישומים השונים של האינטרנט, על מנת להוות כלי הוראה בבית הספר. תנאי קבלה לקורס כוללים היכרות עם סביבת העבודה חלונות, שליטה בסיסית באנגלית, וכן שליטה בתוכנה לעיבוד תמלילים WORD. משך הלימודים הוא 56 שעות, ובמהלכו נסקרים נושאים מרתקים דוגמת מנועי חיפוש לשימוש המורה, דואר אלקטרוני, מאגרי מידע ממוחשבים באינטרנט, קורסי אינטרנט וירטואליים, ועוד.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

מחשב "בכיף"
קורס מחשב "בכיף" של המכללה האקדמית וינגייט מאפשר להתגבר על מחסום הפחד, ולהיחשף למגוון השימושים של המחשב. הקורס מיועד לעובדי קבלה ואינו מצריך ידע מוקדם, והוא כולל 56 שעות. במהלכו נסקרים נושאים מרתקים דוגמת הכרת סביבת העבודה "חלונות" והשימוש בעכבר, הכרת המחשב ואופן פעולתו, תכנה להכנת שקפים ומצגות ממוחשבות Power Point, ועוד.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

פיתוח אתרים באינטרנט
קורס פיתוח אתרים באינטרנט של המכללה האקדמית וינגייט מקנה את הכלים והידע הנחוצים לשם עיצוב אתרים באינטרנט לצורכי הוראה, ובכלל זה התכנון וההקמה של אתר אינטרנט. הקורס כולל 56 שעות, ומעמיד תנאי קבלה של ידע בסיסי ביישומי מחשב OFFICE, וגישה למחשב ולאינטרנט. תוכנית הלימודים עדכנית, וכוללת נושאים דוגמת תכנון ויישום דרכי הוראה באמצעות האינטרנט, עיצוב אתר בתכנות Word ו-Power Point, עיצוב האתר האישי באמצעות תכנת Front Page לעיצוב אתרים, ועוד.
הקורס מיועד לעובדי הוראה, והוא מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

פיתוח תוכנות מולטימדיה באמצעות Power Point
קורס פיתוח תוכנות מולטימדיה באמצעות Power Point של המכללה האקדמית וינגייט מקנה את יסודות העבודה בתוכנת Power Point, ואת האפשרויות של הכנת מצגות ופיתוח מוצרי מולטימדיה. הקורס מקיף 56 שעות, ומציב תנאי קבלה של היכרות בסיסית עם מערכת ההפעלה Windows. תוכנית הלימודים מרתקת, וכוללת נושאים דוגמת שימוש בסורק להוספת תמונות, עריכה ועיצוב של מלל, הדגמת תוכנות מולטימדיה, אנימציה, שימוש בכלי הציור, קישור בין יישומים שונים, ועוד.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

יישומי מחשב בחינוך ובהוראה
קורס יישומי מחשב בחינוך ובהוראה של המכללה האקדמית וינגייט מסייע לקרב את המורה המשתלם למגוון יישומי מחשב, על מנת לשלבם בתהליכי הוראה וניהול. הקורס מיועד לכל עובדי ההוראה, ואינו מציב תנאי קבלה. משך הלימודים הוא 56 שעות, ובמהלכם נסקרים נושאים מגוונים דוגמת גיליונות ציונים, הכנת טבלאות, סטטיסטיקות, כתיבה, סטיות תקן, מיון רשימות תלמידים, תרשימים, ועוד.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

הפקת סרטוני אנימציה (פלאש למתחילים)
קורס הפקת סרטוני אנימציה (פלאש למתחילים) של המכללה האקדמית וינגייט מקנה כלים מתקדמים לעיצוב גרפי ויצירת אנימציות עשירות, המשמשות לתכנים לימודיים שונים. תנאי קבלה לקורס כוללים רקע קודם בתכנות Word ו-Power Point לבעלי ניסיון באינטרנט, והוא נמשך 56 שעות.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

יישומים חינוכיים באמצעות תקשוב (אינטרנט)
קורס יישומים חינוכיים באמצעות תקשוב (אינטרנט) של המכללה האקדמית וינגייט מעניק היכרות מעמיקה עם היישומים השונים של האינטרנט, על מנת לשמש ככלי הוראה בבית הספר. הקורס מיועד לעובדי הוראה, ומציב תנאי קבלה של הכרת סביבת העבודה "חלונות" וידע בסיסי בשפה האנגלית. משך הקורס הוא 56 שעות, ובמהלכו נסקרים נושאים מרתקים דוגמת מאגרי מידע ממחושבים באינטרנט, כתובות אתרים, טיפול ברשימת המועדפים, המסחר באינטרנט, בית הספר הווירטואלי, פעילות חינוכית באינטרנט, ועוד.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

יישומי מחשב מתקדמים - למידה מרחוק
קורס יישומי מחשב מתקדמים - למידה מרחוק של המכללה האקדמית וינגייט מאפשר לתרגל יישומים ממוחשבים שונים, אשר ניתן להשתמש בהם בהוראה דרך למידה מרחוק. הקורס נלמד בלמידה מרחוקה, ומציב תנאי קבלה של היכרות עם סביבת ה"חלונות", והיכרות בסיסית עם word, excel power Point. משך הקורס הוא 56 שעות, ובמהלכו נסקרים נושאים מרתקים דוגמת מידענות, תכנת power Point לבניית מצגות, word כמעבד תמלילים ודרכי השימוש בו בהוראה, תוכנת Phdo Stoty, ועוד.
הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?