המכללה האקדמית בוינגייט

קורסים בתחום השפות

המכללה האקדמית בוינגייט מציעה מגוון רחב של קורסים ללימודי שפות למתחילים ולמתקדמים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים ללימודי שפות במכללה האקדמית בוינגייט:
קורס ספרדית למתחילים - הקנייה של המיומנויות הנחוצות בשפה הספרדית, תוך התמקדות בשיחה, הקנייה ותרגול של אוצר מילים, ודקדוק בסיסי של השפה הספרדית. משך הקורס הוא 56 שעות, ובמהלכו יסקרו נושאים רלוונטיים לעולמם של דוברי הספרדית, אשר קשורים לתרבות ספרד ולתרבות אמריקה הלטינית.

קורס צרפתית דרך ה - "Chansonnette" שנסונט - הקורס מתבסס על ה"Chansonnette" והיכרות עם המילים והתכנים על מנת להגיע להיכרות בסיסית עם השפה הצרפתית. בקורס יילמדו נושאים הקשורים לתרבות הצרפתית דרך השירה, והוא מקיף 60 שעות.

"ספר לי משהו באנגלית" - לימוד אנגלית דרך שיר וסיפור - קורס זה מקנה מיומנויות נרחבות בשפה האנגלית, באמצעות מגוון רחב של שירים, שירה, וסיפורים קצרים. הקורס מקיף 56 שעות, ויש צורך בידע קודם באגנלית.

קורס אנגלית בכיף - במהלך קורס זה המשתתפים יתרגלו שיחה באנגלית, ויחוו מגוון פעילויות בזוגות ובקבוצות. הקורס מיועד לעובדי הוראה בעלי אנגלית בסיסית, והוא מקיף 56 שעות. הקורס מאושר לגמול השתלמות עם ציון.

קורס כתיבה מדעית באנגלית - קורס זה מקנה את הידע הנחוץ על מנת לכתוב בסגנון הנכון בכתיבה מדעית באנגלית. הקורס מיועד לבעלי ידע בינוני ומעלה בשפה, ומומלץ לסטודנטים ומורים הכותבים מאמרים ותזות. משך הקורס הוא 56 שעות, ובמהלכו יתרגלו המשתתפים עבודה יחידנית בכתיבת מאמר מדעי אישי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?