המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ

קורס תכשיטנות כמקצוע

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה הינה מכללה וותיקה ובעלת מוניטין רב בתחומי העיצוב והחינוך. קורס תכשיטנות כמקצוע מעניק את כל הידע הנחוץ, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונת.

המרכז האקדמי ויצו ממוקם בחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס תכשיטנות כמקצוע - המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
עולם התכשיטנות הוא רחב ידיים ומרתק, וכולל תחומים רבים. קורס תכשיטנות כמקצוע מקנה את הכלים הנחוצים על מנת להתקדם מבחינה אישית ומקצועית, ולעסוק בתחום בצורה עצמאית.

מטרת הלימודים - קורס תכשיטנות כמקצוע
במהלך הלימודים הסטודנטים יכירו בצורה מעמיקה תעשיית התכשיטים המקומית, וירכשו את המיומנויות הדרושות לשם הפעלה של סדנה עצמאית בתחום. דגש מיוחד נתין על פיתוח של גישה וחשיבה עיצובית, המותאמת לדרישות המתחדשות של התעשייה והשוק.

קורס תכשיטנות כמקצוע - תוכנית הלימודים
היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המקיפה את כל הידע הנחוץ לשם הכנה ללמודים. קורס שילוב מתכות, חוליות אוניברסאליות, הלחמות, מודלים בשעווה, מבנים קלאסיים והכנה לשיבוצים שונים, יצירת קשר עם בתי יציקה לצורך יציקה ושכפול עיבוד וגימור, ריקועים בטכניקות שונות, תכשיטנות קלאסית ועבודה בזהב, הטבעה ושילוב מתכות, תכשיטנות קלאסית, בניית חרוזים בטבלת שקעים, הכנת צינורות במשיכה, עיצוב תכשיט בשעווה, מבנים תלת-ממדיים חלולים והכרת הכלים לעבודה בשעווה והתאמת סוג השעווה למודל הרצוי הם רק חלק מהתחומים הנסקרים במהלך הלימודים.

תנאי קבלה - קורס תכשיטנות כמקצוע
הקורס מציב דרישות סף של בחינת התאמה וראיון אישי.

קורס תכשיטנות כמקצוע - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה 600 שעות על פני 120 מפגשים במשך שנתיים, במסלול לימודי ערב המתאים לאנשים עובדים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?