המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ

קורס עיצוב פנים

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה הינה מכללה וותיקה ובעלת מוניטין רב בתחומי העיצוב והחינוך. קורס עיצוב פנים מעניק כלים מקצועיים מתקדמים, ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות ומרתקות.

המרכז האקדמי ויצו ממוקם בחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב פנים - המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
עולם העיצוב הוא נרחב ומקיף, והיחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו בחיפה פיתחה קורס נרחב המקנה את כל המיומנויות הנחוצות על מנת להשתלב בתחום.

מטרת הלימודים - קורס עיצוב פנים
במהלך הלימודים הסטודנטים ירכשו כלים מקצועיים מתקדמים, ובכלל זה ידע בתכנון ובעיצוב של חלל נתון, ידע תיאורטי ומעשי בכלי הבעה, תכנון ריהוט, ועוד. תוכנית הלימודים משלבת פרויקטים מעשיים לצד שיעורים תיאורטיים, ומבטיחה עניין ואתגר.

קורס עיצוב פנים - תוכנית הלימודים
היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המקיפה את כל הידע הנחוץ על מנת לעסוק בתחום. קורס עיצוב בסיסי, תאורה טבעית ומלאכותית, תקופות וסגנונות בעולם העיצוב, ביטוי דו מימדי, הרמוניה של צבעים וכיצד יוצרים אותה, שרטוט באמצעות מחשב, סדנת חומרים והדרך איך ליישמם בפועל בפרויקטים, כיווני אור שונים והשפעתם על הארת החלל, מושגי יסוד בתחום העיצוב, Sketchup, הכנת תכניות עבודה לקבלנים, עיצוב חללים גדולים, כלי השראה, צבעים לפרויקט בעיצוב פנים, מכרז בניה ובחירת וליהוק ריהוט לתמיכה בחוויה ובאווירה הם רק חלק מהתחומים הנסקרים במהלך הלימודים.

תנאי קבלה - קורס עיצוב פנים
הקורס מציב דרישות סף של ריאיון אישי, ובחינת התאמה. הצגת תיק עבודות מקנה יתרון, ובעלי תעודת הנדסאי בניין והנדסאי אדריכלות זכאים להקלות בתהליך הקבלה ללימודים.

קורס עיצוב פנים - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה 560 שעות על פני 140 מפגשים במשך שנתיים, במסלול לימודי ערב הכולל גם סמסטר קיץ.

מתכונת הלימודים - קורס עיצוב פנים
הלימודים משלבים הרצאות של מרצים אורחים, סיורים בתערוכות מקצועיות, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?