המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ

סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה הינה מכללה וותיקה ובעלת מוניטין רב בתחומי העיצוב והחינוך. סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה יוצר מפגש בין שני תחומים, וחוקר את הקשר ביניהם כאמצעי להרחבת היכולות העיצוביות.
המרכז האקדמי ויצו ממוקם בחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה - המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
הכתיבה המילולית והכתיבה החזותית נבדלות זו מזו במאפיינים רבים, ועם זאת ישנו קשר ישיר בין יכולות מפותחות בשני התחומים. בין מבנה השפה למבנה התמונה יש יחס לוגי משותף, כאשר באמצעות הרחבת היכולות העיצוביות ניתן להרחיב ולהעמיק את היכולות בתחום הכתיבה ולהוריד את המחסום האישי.

מטרת הלימודים - סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה
בשל הקרבה הרבה בין תחום הכתיבה המילולית והכתיבה החזותית, באמצעות פיתוח מיומנויות בתחום אחד ניתן להרחיב גם את השני. היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו פיתחה סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה המסייע לפיתוח המרחב הרב מימדי של הכתיבה החזותית, העיצובית והמילולית, על מנת לפתח את היכולות האישיות.

סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה - תוכנית הלימודים
היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המאפשרת להתחבר לתחומי העיצוב השונים של המשתתפים. לאורך המפגשים כל משתתף יזכה להתייחסות אישית, בהתאם למטלות אשר יוכנו במהלך הלימודים. המשתתפים ישתמשו במילים לשם נתינת חופש לדמיון, הבעה מילולית, תקשורת בין אישית ותיאור ופירוק, בלוית אנשי מקצוע מתחומים מגוונים דוגמת אדריכלות, עיצוב, וצילום.

תנאי קבלה - סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה
הקורס מציב דרישות סף של ראיון היכרות אישי, נכונות להביא יצירות מתחום העיצוב והעניין לסדנאות, וכן לימודים קודמים בתחום אופנה, אמנות (יצירה), ארכיטקטורה, עיצוב גרפי, עיצוב פנים, צילום, קולנוע, או עיצוב תכשיטים.

סדנה בכתיבה עיצוב ויצירה - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה 60 שעות על פני 15 מפגשים, במסלול לימודי ערב.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?