המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ

תנאי קבלה

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה הינו מכללה וותיקה ובעלת מוניטין רב בתחומי העיצוב והחינוך. המרכז האקדמי ויצו חיפה מפעיל מרכז ללימודי חוץ המציע מגוון קורסים יוקרתיים וחווייתים בתחומים מבוקשים כגון: עיצוב גרפי, עיצוב תכשיטים, עיצוב אופנה ועוד, אך לכל קורס תנאי קבלה שונים.
המרכז האקדמי ממוקם בחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הקורסים הנלמדים בלימודי חוץ, המרכז האקדמי ויצו חיפה:
עיצוב גרפי
עיצוב גרפי - תנאי קבלה של לימודי עיצוב גרפי כוללים מבחן התאמה, ראיון, ותיק עבודות. מפגשי הלימוד של קורס עיצוב גרפי מתקיימים שלוש פעמים בשבוע בשעות הערב, במשך שנתיים.

תוכנות גרפיות - תנאי קבלה של לימודי תוכנות גרפיות הוא ידע בסיסי בעבודה עם מחשב, אך אין צורך בתנאי הרשמה נוספים. מפגשי הלימוד של קורס תוכנות גרפיות מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך שנה.

עיצוב פנים
עיצוב פנים - תנאי קבלה של לימודי עיצוב פנים כוללים מבחן התאמה, ראיון, ותיק עבודות. מפגשי הלימוד של קורס עיצוב פנים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב, במשך שנתיים.

עיצוב ודקורציה של דירת מגורים - לימודי עיצוב ודקורציה של דירת מגורים אינם מציבים תנאי קבלה. מפגשי הלימוד של קורס עיצוב ודקורציה של דירת מגורים מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך שנה.

צילום
צילום כמקצוע - תנאי קבלה של לימודי צילום כמקצוע כוללים מבחן התאמה, ראיון, ותיק עבודות. מפגשי הלימוד של קורס צילום כמקצוע מתקיימים שלוש פעמים בשבוע בשעות הערב, במשך שנתיים.

צילום דיגיטאלי - לימודי צילום דיגיטאלי אינם מציבים תנאי קבלה. מפגשי הלימוד של קורס צילום דיגיטאלי מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך שנה.

עיצוב אופנה
אופנה כמקצוע
- לימודי אופנה כמקצוע אינם מציבים תנאי קבלה. מפגשי הלימוד של קורס אופנה כמקצוע מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב, במשך שנתיים.

ציור עיצוב וסטיילינג - ראיון אישי הינו תנאי קבלה בסיסי של לימודי ציור עיצוב וסטיילינג. מפגשי הלימוד של קורס ציור עיצוב וסטיילינג מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך שנה.

עיצוב תכשיטים
תכשיטנות כמקצוע - תנאי קבלה של לימודי תכשיטנות כמקצוע כוללים מבחן התאמה, ראיון, ותיק עבודות. מפגשי הלימוד של קורס תכשיטנות כמקצוע מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב, במשך שנתיים.

תכשיטנות - לימודי תכשיטנות אינם מציבים תנאי קבלה. מפגשי הלימוד של קורס תכשיטנות מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך שנה.

אמנויות פלסטיות
מכינה ללימודי עיצוב והכנת תיק עבודות
- לימודי מכינה ללימודי עיצוב והכנת תיק עבודות אינם מציבים תנאי קבלה. מפגשי הלימוד של קורס מכינה ללימודי עיצוב והכנת תיק עבודות מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך ארבעה חודשים.

סטודיו לרישום וציור - לימודי סטודיו לרישום וציור אינם מציבים תנאי קבלה. מפגשי הלימוד של קורס סטודיו לרישום וציור מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב, במשך שנה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו בחיפה - לימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?