מכללת הצ'אקרות

קורס נומרולוגיה

מכללת הצ'אקרות מציעה קורס נומרולוגיה איכותי ומקיף, הכולל את כל הידע הדרוש על מנת לעסוק בתחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת הצ'אקרות - קורס נומרולוגיה
שיטת נומרולוגית הצ'אקרות הקלאסית פותחה על ידי יעקבי נשר סולן, ומבוססת על שישה מישורים. באמצעות אבחון בשיטה זו, ניתן להגיע לדיוק גבוה במיוחד, ולאבחן את איזון האנרגיות אצל המאובחן.

תוקף מדעי - מכללת הצ'אקרות
קורס נומרולוגיה בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות הקלאסית מבוססת על מחקר של מעל 3,000 נבדקים, אשר בו הושגו תוצאות מדויקות בצורה מרשימה באבחון.

קורס נומרולוגיה - שיטת הלימודים
תוכנית הלימודים אשר פותחה במכללת הצ'אקרות ייחודית ומרתקת, ומשלבת שיעורים תיאורטיים יחד עם התנסות מעשית נרחבת. במהלך הלימודים הסטודנטים מקבלים חוברת עם החומר הנלמד, הכוללת שלל דוגמאות ותרגילים להעמקת והבנת הידע.

נושאי הלימוד - קורס נומרולוגיה
יעקבי פיתח קורס מקיף במיוחד, הכולל נושאים קלאסיים בנומרולוגיה לצד תחומים נוספים ייחודיים. קשרים ויחסים בין המספרים והשפעתם על חיי האדם, המודע והתת המודע בנומרולוגיה, המזל האסטרולוגי, התיקון האישי, המפה האישית, הצלחה בלימודים, המשמעות הנומרולוגית של המספרים, שם האדם, משברים בעסקים, תחזית להצלחה עסקית, ומשברים בזוגיות הם רק חלק מנושאי הלימוד.

קורס נומרולוגיה - משך הלימודים
הקורס מקיף 67.5 שעות אקדמאיות, הנפרשות על פני 15 מפגשים בני 4.5 שעות אקדמאיות כל אחד.

תעודת סיום - קורס נומרולוגיה
לאחר סיום הלימודים ועמידה בדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת יועץ/מאבחן מטעם מכללת הצ'אקרות. יעקבי מתחייב כי כל תלמיד יצליח להרכיב ולנתח מפה, ותלמיד אשר לא יצליח להרכיב מפה, לנתח ולאבחן, יקבל שיעורים נוספים ללא תשלום עד להצלחה המובטחת. חשוב לציין כי הנרשמים מקבלים תוכנת נומרולוגית למשך תקופת הלימודים, קורס שיווק ושימור לקוחות מתנה, ומגוון הטבות נוספות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת הצ'אקרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?