מכללת דאו לרפואה משלימה

קורס שיאצו

מכללת דאו לרפואה משלימה מציעה קורס שיאצו מקיף ומקצועי המכשיר מטפלים מוסמכים בשיאצו. לימודי שיאצו במכללת דאו נפרשים על פני 3 שנים כשבסיום כל אחת מהן ניתנת תעודת הסמכה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס שיאצו - מכללת דאו:
לימודי שיאצו במכללת דאו נפרשים על פני 3 שנות לימוד ומתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים. קורס השיאצו במכללה מיועד לקהל הרחב אשר לומד על השיאצו מהבסיס ומפתח את ידיעותיו וכליו מידי שנת לימודים.

קורס שיאצו - תנאי קבלה
דרישות הסף של קורס שיאצו במכללת דאו הן מבחן כניסה, ראיון אישי וכן 12 שנות לימוד.

קורס שיאצו - נושאי הלימוד בקורס -
הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס הינם: הכרה מעשית וחווייתית של הגוף דרך מגע ותנועה; למידה של מהלכי טיפול וטכניקות טיפול; למידה תיאורטית של יסודות הרפואה הסינית; למידה תיאורטית של אנטומיה ופיזיולוגיה.

קורס שיאצו - תיאור התעודה -
משתתפי הקורס יקבלו תעודה מקצועית מוכרת בסוף כל שנת לימוד:
שנה ראשונה - מטפל שיאצו
שנה שניה - מטפל שיאצו מוסמך
שנה שלישית - מטפל שיאצו בכיר

מהו שיאצו?
השיאצו הינו שיטת טיפול וריפוי במגע שהתפתחה ביפן במאה הקודמת, אולם מקורותיה ברפואה הסינית העתיקה. פירושה המילולי של המילה "שיאצו" הינו "לחץ אצבע" והוא משקף את אופיה המעשי של השיטה. במהלך טיפול בשיאצו משתמש המטפל בהישענות, לחיצות ומתיחות, בסיוע כפות ידיו, האצבעות, המרפקים ואפילו הברכיים. המטרה הינה לשפר את זרימת הדם והאנרגיה בגוף, להרגיע ולהגמיש את הגוף והנפש ולעורר את יכולת הריפוי הטבעית של המטופל.                         

לימודי שיאצו -
שיטת השיאצו היא למעשה "שפה"- דרך לתקשר עם הגוף באמצעות מגע. מטפלים בשיאצו לומדים שפה שפה זאת למו ההתחלה, קודם כל אותיות, מילים ודקדוק ולאחר מכן הרכבת משפטים ופיתוח יכולת ביטוי והקשבה. בזמן הלימודים בקורס שיאצו לומדים המשתתפים כיצד לעבוד בצורה נכונה על הגוף, הם נחשפים למהלכי טיפול וטכניקות, עושים היכרות עם מבנה השלד והשרירים ועם מערכת ערוצי האנרגיה (המרידיאנים) ומפתחים קשב ורגישות. הלמידה ההדרגתית של כל אלו מאפשרת להם לקלוט ולחוש את "הסיפור" אותו מספר גוף המטופל והרגיש את צרכיו. במסגרת הטיפול בשיאצו ובעזרת מגע קשוב יכול המטפל לכוון וללמד את המטופל לכתוב "סיפור חדש" אשר מתאים יותר לגופו ולנפשו.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת דאו לרפואה משלימה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?