מכללת דאו - מכללה לרפואה משלימה

קורסים ברפואה משלימה

מכללת דאו הינה מכללה ייחודית לרפואה משלימה הכוללת תכני לימוד מהרפואה המשלימה והרפואה המערבית כאחד. מכללת דאו מציעה מגוון קורסים והכשרות מקצועיות אשר מכינות את הסטודנטים לעבודה בקליניקה או בקופות החולים שהן חלק מהרפואה המערבית וכן לעבודה כמטפלים ברפואה משלימה. הלימודים מתקיימים בקיבוץ רמת יוחנן.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים והכשרות בתחום הרפואה המשלימה - מכללת דאו
טאי צי' טיפולי
לימודי רפואה סינית
לימודי תזונה (מגמת הנהגת הבריאות) - לימודים מקיפים ומעמיקים של 3 שנים.
שיאצו
קורס בניית גינה אורגנית

מכללת דאו נשענת על שלושה עקרונות אותם היא מטפחת ובהם היא גאה - 
מקצועיות אקדמית - המכללה ידועה בשל המקצועיות האקדמית הבלתי מתפשרת שלה הבאה לידי ביטוי בסגל הוראה המורכב ממטפלים ומורים מהוותיקים והמנוסים בארץ. הצוות מגיש תוכנית לימוד ברמה הגבוהה ביותר, העומדת בסטנדרט של האגודות המקצועיות השונות. בשנים השלישית והרביעית של תוכניות הלימוד השונות שמה המכללה דגש מיוחד על התנסות קלינית אינטנסיבית, ועבודה מרובה עם מטופלים.

התפתחות אישית - במסגרת הלימודים במכללת דאו עובר כל תלמיד התפתחות אישית הנובעת מההרצאות ושאר הפעילויות התקיימות במסגרת הלימודים. התלמידים לומדים לזהות, לנתח ולהיות ערים לתהליכים אליהם הם נחשפים ובשל כך יש ביכולתם ליישם תובנות הנובעות מכך על עצמם ועל המטופלים. כל תלמיד לומד על עצמו לצד הלמידה של חומרי הלימוד, הפעילויות והאלמנטים הייחודיים ללמידה במכללה מחדדים זאת. 

עבודה ולימודים בטבע - במכללת דאו מאמינים כי את לימודי הרפואה המשלימה צריך לחוות. בשל כך ממוקמת המכללה במקום ייחודי המוקף בדשאים, עצים, וקולות של להקת טווסים. מיקום זה מאפשר את חשיפת התלמידים להיבטים הטבעיים שהם למעשה מהות לימודי הרפואה המשלימה. תיאורית הרפואה המשלימה מושתתת על אנלוגיות מהטבע, כאשר עונות השנה ומסלולי תנועת הכוכבים מדגימים כיצד נעה האנרגיה בגוף האדם. מכללת דאו היא המכללה היחידה בארץ אשר מלמדת את האספקט התיאורטי של הטבע וצמחי מרפא, כמו גם את גידולם של צמחי המרפא ועיבודם לכדי תרופות המוגשות למטופלים. יציאות לשטח הן חלק מתוכנית הלימוד במכללה והן שמדגישות וממחישות את הנלמד. 

סטודנטים במכללת דאו נהנים מאווירה כפרית ונעימה, ומאפשרות המגורים בקיבוצים הסמוכים לבית הספר במחירים השווים לכל נפש, כמו כן קיימת אפשרות לינה במכללת דאו במחירים אטרקטיביים.

מכללת דאו - המגמה ללימודי המשך -

המגמה ללימודי המשך של מכללת דאו מיועדת לקהל המטפלים ברפואה סינית בפרט ולקהל המטפלים בכלל. במסגרת המגמה מתקיימים מגוון קורסים מעשירים ומרתקים אשר חלקם מותאמים למטפלים בכל הרמות שמעוניינים להתמחות בתחומים ייחודיים כאורטופדיה או רפואת ילדים וחלקם מיועדים למטפלים וותיקים ומנוסים המבקשים להעמיק ולהרחיב את ידיעותיהם בתחום עיסוקם. 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת דאו - מכללה לרפואה משלימה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?