מכללת גורדון

קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים

העוסקים בחינוך נדרשים לארגז כלים הכולל אמפטיה ועידוד,הקשבה והכלה, דמיון ויצירתיות, דיבוב וביטוי רגשי,כישורי העצמה, התמודדות ופתרון בעיות בשטח, ייעוץ, סיוע והכוונה. עבודה עם קלפים מטפוריים מסייעת בפיתוח כלים אלו, מרחיבה את ביטויי היבטי הגוף והנפש, היצירתיות והדמיון ומזמנת את הבעתם של מחשבות ורגשות בדרך שונה ואישית.לקראת תשע"גו מציעה מכללת גורדון קורס העשרה חינוכי: פתיחת דלת לעולם פנימי מטפורי - הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים. המשתתפים בקורס יעשירו את ארגז כליהם האישי והמקצועי במטרה להעביר וליישם את הידע שרכשו בקלפים המטפוריים עם מורים, תלמידים, הורים וצוותי בית הספר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים - קהל היעד
קורס פתיחת דלת לעולם פנימי מטפורי - הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים מיועד לעוסקים בחינוך: מורים, יועצים חינוכיים ומטפלים בבית הספר.

קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים - דרישות הקורס
השתתפות ב 80% משעות הלימוד לפחות, הנחיית עמיתים הכוללת הכנה והעברת פעילות ועבודה רפלקטיבית מסכמת (עליה יקבלו המשתתפים ציון).

קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים - מבנה הקורס
קורס פתיחת דלת לעולם פנימי מטפורי - הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים הוא לימודי, יישומי וחוויתי והוא כולל פעילות אישית וקבוצתית והנחיית עמיתים. 

קורס הנחייה לעבודה חינוכית באמצעות קלפים השלכתיים - תעודות
למסיימים את הקורס בהצלחה תוענק תעודה מטעם מכללת גורדון. בנוסף, שעות הלימוד יוגשו על ידי המכללה להכרה לגמול השתלמות (רגיל) של משרד החינוך.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת גורדון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?