אפקה המכללה האקדמית להנדסה

מכינה קדם אקדמית

אפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב ממוקמת במרכז העשייה הטכנולוגית של ישראל, ומבטיחה לסטודנטים לימודים איכותיים בדגש יישומי, המאפשרים להשתלב במגוון מקומות תעסוקה יוקרתיים. לימודי מכינה קדם אקדמית מקנים הרגלי חשיבה מדעיים טכנולוגיים, ומהווים אפשרות נוספת למועמדים אשר אינם עומדים בחלק או בכל תנאי הקבלה.

הלימודים לבני 18 ומעלה בלבד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

אפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב - מכינה קדם אקדמית
מועמדים ללימודי תואר ראשון בהנדסה במכללת אפקה, אשר אינם עומדים בדרישות הסף, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם אקדמית המקנים את שיטות הלמידה הנחוצות על מנת להצליח בלימודים אקדמיים.

מכינה קדם אקדמית - משך הלימודים
היקף הלימודים הוא שני סמסטרים, על פני שנת לימודים אקדמית. חשוב לציין כי הלימודים מתקיימים במשך חמישה ימים בשבוע, לאורך כל שעות היום.

תנאי קבלה - מכינה קדם אקדמית
על מנת להתקבל ללימודים יש להציג תעודת בגרות מלאה או חסרה מספר יחידות מצומצם, ציון מימ"ד או פסיכומטרי, לעבור ראיון אישי, וכן מבחן כניסה במתמטיקה.

מכינה קדם אקדמית - תוכנית הלימודים
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומקנה את כל הידע הנחוץ על מנת להחליף את תעודת הבגרות. הכרת המחשב ברמה של 1 יח"ל, פיסיקה ברמה של 5 יח"ל, כתיבה מדעית ברמה של 1 יח"ל, מתמטיקה ברמה של 4/5 יח"ל, בבוא לתכנות ברמה של 1 יח"ל ואנגלית ברמה של 4/5 יח"ל הם הנושאים העיקריים של המכינה במכללת אפקה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?