מכללת אמונה

המכללה האקדמית לאמנות עיצוב גרפי ותיאטרון

מכללת אמונה הממוקמת בירושלים הינה מכללה אקדמית המכשירה עובדי הוראה בתחומי האומנויות. מכללת אמונה מיועדת לבנות בלבד והיא מציעה מגוון עשיר של מסלולי לימוד לתואר ראשון בחינוך B.Ed עם תעודת הוראה

חשוב לדעת! ניתן להתקבל לכל החוגים במכללה ללא פסיכומטרי
הלימודים מתקיימים בשעות הבוקר והצהריים בלבד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

לימודים במכללת אמונה לבנות
לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה בעיצוב גרפי
לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה בתאטרון
לימודי תואר ראשון ותעודת הוראה באמנות
ניתן לשלב התמחות בעיצוב גרפי יחד עם התמחות באמנות
מכינה קדם אקדמית - לימודי השלמת בגרות אינטרנית, לימודי השלמת בגרות אקסטרני, מסלול ייעודי להכנה להכשרת עו"ה, מסלול חלקי, מכינה קדם אקדמית במסלול לימודי ערב בשילוב עם שירות לאומי

מכללת אמונה, שהינה האקדמיה הדתית המכשירה מורות יוצרות בתחומי עיצוב גרפי, אמנות פלסטית ותיאטרון מציעה שלל הכשרות איכותיות המורכבות מלימודים עיוניים ומעשיים, כאשר הלימודים המעשיים מתקיימים בסדנאות יצירה. בוגרות המכללה זכאיות לתואר B.Ed ולתעודת הוראה.

מכללת אמונה מאמינה כי שילוב היצירה והעיון מאפשר לסטודנטיות לפתח את יכולותיהן ומביא לידי מימוש את כישוריהן האמנותיים. לצד לימודי האומנות, מהווים לימודי היהדות את מסד הכשרת הסטודנטיות וחלק אינטגראלי שלה. צוות המרצים במכללה כולל מרצים מנוסים מעולם האקדמיה ואמנים בעלי שם. כמו כן מלמדים במכללה רבנים, מהם המתמחים בזיקה יהדות - אמנויות. מכללת אמונה הינה מכללה דתית לבנות, אשר שמה דגש על הכשרת מורות יוצרות בתחום האמנות, אשר ישתלבו בחינוך וביצירה בישראל.

כחלק מהחזון התרבותי של מכללת אמונה, ניתן דגש מרכזי על לימודים מעשיים במתכונת של סדנאות יצירה. דבר זה מבטיח כי הסטודנטיות במכללה יפתחו את יכולותיהן, ויממשו את הכישורים האמנותיים החבויים בהן. בנוסף לכך, לימודי יהדות מהווים חלק חשוב מההכשרה, וזאת באמצעות מרצבים בכירים מעולם האקדמיה הכוללים גם רבנים המתמחים בזיקה בין יהדות ואמנויות.

לימודים במכללת אמונה - כל היתרונות!
- מלגות גבוהות!!
- מעונות
- תינוקיה במחיר מוזל עבור הסטודנטיות האמהות.
- חנות המכללה הכוללת את מרב הציוד והחומרים הדרושים ללימוד.
- קפיטריה לנוחות הסטודנטיות.
- מדרשה ללימודי יהדות למעוניינות.
- ספריה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת אמונה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?