מכללת אין ליין

קורס הכשרה לאקדמיים ביישום מערכת פריוריטי ERP - Priority

קורס פריוריטי ERP - Priority של מכללת אין ליין שם לו למטרה להעניק למשתתפים ידע נרחב והתמחות בתוכנה המובילה לניהול כולל של משאבי הארגון מבית אשבל, תוכנה בה משתמשים אלפי ארגונים בישראל ובעולם. קורס פריוריטי הוא צעד ראשון לקריירה מובטחת ויוקרתית במקצוע מבוקש.
שימו לב: הלימודים מתקיימים בפתח תקוה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ERP פריוריטי priority הינו קורס מבוקש ומוביל, המעניק לסטודנטים ידע נרחב ונסיון מעשי הדרושים להכרה בצורה יסודית ומעשית את מערכת ה - ERP המובילה בישראל המותקנת באלפי ארגונים, חברות ומוסדות וזאת בתוך 6 חודשי לימוד בלבד! קיים ביקוש הולך וגובר מצד חברות וארגונים למערכות ה- ERP של פריוריטי, מתוך רצון לרכז את המידע הארגוני כולו במקום אחד. כמו כן, קיים ביקוש רב לאנשי מקצוע מומחים לפריוריטי בשל העובדה כי כל מערכת כזו מצריכה צוות שיפקח על האינטגרציה של המערכת בתוך הארגון וכן צוות תחזוקה שיטפל ויתפעל אותה בתוך הארגון. הלימודים בקורס מתקיימים בכיתות לימוד ממוחשבות ומאובזרות במיטב הטכנולוגיה וכוללות ציוד חדשני ואיכותי. צוות המרצים בקורס הינו מקצועי ומנוסה, הכולל את מיטב המומחים בתחום ה-IT ומערכות ERP, המעניקים יחס חם וליווי אישי עד להצלחה המלאה. בוגרי הקורס הינם בעלי ידע נרחב וכלים ישומיים המשתלבים במהרה בשוק העבודה במשרות בעלות יוקרה טכנולוגית ושכר טוב כמיישמי מערכת, מתכננים, מתפעלים וכשכירים בחברה מיישמת.  

קורס ERP פריוריטי (priority) - מכללת אין ליין  - קהל יעד:
הקורס מיועד לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית ולהתמחות בתחום מערכות מידע ויישום מערכת ERP. (יתרון גדול לאקדמאים, בוגרי תעשיה וניהול, כספים, מינהל עסקים ולוגיסטיקה, למנהלי מחשוב ו/או מערכות מידע), לאנשי מחשוב של חברות וארגונים המעוניינים להתמחות ביישום המערכת ולתת פתרון מיידי של יישום, הטמעה והדרכת משתמשים בארגון, למנהלי חשבונות המעוניינים לעבוד בארגונים בהם מוטמעת מערכת ה - ERP של פריוריטי, לרואי חשבון בעלי משרדים המעוניינים להרחיב את סל המוצרים שלהם ואנשי מחשבים עצמאיים המעוניינים לשווק את תוכנת הפריוריטי ולתת שירותי יישום והטמעה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת אין ליין
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?