המכללה הישראלית לאימון

מסלול ההכשרה למאמנים

אם חשבת על לימודי קואוצ'ינג, אם אתם בעלי יכולת הכלה והעצמה ואם אתם רואים את עצמכם מדריכים אנשים - מקומכם הוא במכללה הישראלית לאימון! המכללה הישראלית לאימון הופכת את הכישרון למקצוע מבוקש ומציעה לקהל הרחב את מסלול ההכשרה למאמנים המוביל בישראל הכולל למעלה מ- 200 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מתקיימים בתל אביב.
המכללה הישראלית לאימון חוגגת יום הולדת ארבע, ומציעה הנחת חסרת תקדים לקראת מסלול הכשרת המאמנים הקרוב. הבטיחו את מקומכם!

תחילת הרשמה - ספטמבר 2012

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכללה הישראלית לאימון - מסלולי ההכשרה למאמנים:  
מסלול להכשרת מאמנים - בת"א - במסלול ערב החל מתאריך 27/10/11.
קורסי התמחות למאמנים

המכללה הישראלית לאימון מציעה את מסלול ההכשרה למאמנים המקיף מסוגו בארץ. המסלול כולל למעלה מ 200 שעות לימוד אקדמיות, הנלמדות לצד התנסויות חוויתיות משמעותיות אשר עוברים המשתתפים, המסייעות בתהליך החיפוש העצמי וההעצמה אישית. בוגרי מסלול ההכשרה למאמנים של המכללה הישראלית לאימון עומדים בקריטריונים הקבועים בתקנון לשכת המאמנים בישראל וזכאים להירשם כחברי לשכה במעמד "עמית".

בתאריך ה-1.7.09 נכנסה לתוקפה הרפורמה של לשכת המאמנים בישראל אשר עסקה בהסדרת העיסוק באימון. בעקבות הרפורמה על מאמנים להיות בעלי תעודה ממוסד מוכר ומקצועי להכשרת מאמנים, מוסד אשר עומד בקריטריונים החדשים של ההסמכות. המכללה הישראלית לאימון עומדת בכל הקריטריון ומציעה קורס הכשרה איכותי ומקיף אשר מכשיר את המשתתפים להיות קואצ'רים מקצועיים.

במסגרת קורס ההכשרה למאמנים ירכשו המשתתפים מקצוע נחשק ומאתגר ויהפכו למאמנים מובילים הן ברמה המקצועית, והן מבחינת הכרה הפורמלית. המשתתפים יחשפו ויכירו את המודל הרציונאלי-חוויתי לאימון (ERC), את עשרת הדיברות של אימון ERC, השלד האימוני, מיומנויות האימון וכלי אימון נבחרים ויעברו תהליך אימון אישי להגשמה ולהשגת מטרות. ההכשרה, כאמור, משלבת התנסות מעשית והמשתתפים ידרשו להעביר 20 שעות אימון תחת סופרויז'ן מקצועי במקביל להתנסויות חוויתיות ומשמעותיות שיעברו בעצמם לשם העצמת תהליך הלמידה והעצמה אישית. כמו כן יעברו המשתתפים סדנאות תרגול מעשי לאימון.  עם סיום מסלול ההכשרה, מוסמכים הבוגרים כמאמנים מקצועיים לאימון רציונאלי-חוויתי: (Perc - (Professional Emotional Rational Coachמאמן מקצועי.

מי שיחליט ללמוד במסלול ההכשרה למאמנים במכללה הישראלית לאימון יהנה מהכשרה מהמקיפות בארץ, הכוללת הדרכה ממגוון דיסציפלינות המשיקות לאימון בינהן ניהול, פסיכולוגיה, שיווק ועוד, מצוות הדרכה המורכב מהצוות האורגני של גישת ERC לאימון וממיטב המרצים בארץ, משיטת לימוד הנסמכת על לימודים חוויתיים ופרונטליים כאחד, מתשלום הכולל חומר לימודים, וספר לימוד אודות הגישה הרציונאלית-חוויתית לאימון. 

בהתאם לתפישת העולם של המכללה הישראלית לאימון, החזון של המכללה מציב סטנדרטים גבוהים ומקצועיים לתחום האימון בישראל. דבר זה מתבצע באמצעות קורס אימון בדגש על הגישה הרציונאלית חווייתית, כאמצעי לאיחודה ולצמיחתה של החברה הישראלית.

המכללה הישראלית לאימון מכשירה בוגרים העומדים בקריטריונים הקבועים בתקנון לשכת המאמנים בישראל וזכאים להירשם כחברי לשכה במעמד "עמית". המכללה אינה מלמדת את המשתתפים "אימון" אלא הופכת אותם למאמנים!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה הישראלית לאימון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?