מכון לנדר ירושלים - היחידה ללימודי חוץ

קורס צילום דיגיטלי

קורס צילום דיגיטלי של מכון לנדר שם לו למטרה להקנות למשתתפים ידע מעמיק בתורת הצילום המעשי. במהלך הקורס יכירו לעומק את עולם הצילום ויסודות הצילום והתאורה, כולל לימוד במצלמה דיגיטלית בצורה המקצועית והמקיפה ביותר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

היחידה ללימודי חוץ של מכון לנדר מציעה קורס צילום דיגיטלי שמטרתו להקנות ידע מעמיק בעולם הצילום עם התמקדות בלימוד הטכני של הצילום הדיגיטלי והאנלוגי. בקורס ילמדו המשתתפים לעומק את תפעול המצלמה, תוך התנסות בצילום באמצעות תאורה מלאכותית וכן תאורת סטודיו והבזקים קטנים. במהלך הקורס יבחנו צילומי השטח של כל משתתף, תוך שימת דגש על לימוד קומפוזיציה (מבנה התמונה) והפנמת כלים לביקורת אובייקטיבית של עבודות צילום ושינוי תפיסת העולם הוויזואלי של הצלם. בוגרי הקורס הינם בעלי ידע נרחב, כלים ישומיים וטכניקות מתקדמות בעולם הצילום המעשי ומשתלבים בהצלחה בתחום.

קורס צילום דיגיטלי  - מכון לנדר - תכני הלימוד:
סקירה היסטורית של התפתחות הצילום והמצלמה; הקנית ידע מעמיק בהפעלה ובתפעול המצלמה הדיגיטאלית; מבנה המצלמה והעצמית;   לימוד מושגי יסוד בצילום - סגר, צמצם, עומק שדה ומהירות, מדידת אור, מיקוד וכו; לימוד מושגי יסוד של צילום דיגיטאלי ; לימוד תיאורטי ומעשי של תאורה מלאכותית - מבזק וצילום סטודיו; לימוד יסודות העיצוב - קומפוזיציה ("מבנה" התמונה);  צילום פורטרט;  צילום מוצרים; הקדמה לצילום אירועים; ביקורת צילומים ע"י ניתוח המרכיבים הויזואליים, הכלים האומנותיים והמרכיבים האומנותיים של התמונה; צילומי חוץ - צילום תנועה, צילום לילה, צילום טבע, צילום רחוב ודוקומנטרי, צילום דומם וצבע; ביקורי חוץ בסטודיו ותערוכת צילום; פרויקט גמר.

קורס צילום דיגיטלי - מכון לנדר -  היקף הקורס:
הקורס כולל 112 שעות, 28 מפגשים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכון לנדר ירושלים - היחידה ללימודי חוץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?